Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az embernek nincs szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az embernek nincs szerencséje a szerelemben, nem talál párt és minden egyéb területen is baromi szerencsétlen, akkor mit csináljon?

Figyelt kérdés
Folyamatosan egészségügyi problémákkal küzdök, nem találom a hivatásom, nem tudom elképzelni, hogy milyen lesz a jövőm, teljes kilátástalanság az életem. A szerelemben nincs szerencsém, sosem annak kellek, aki nekem kell. Pár éve még minden a legnagyobb rendben volt velem, egy kiegyensúlyozott, egészséges, jólétben élő, nagyvilági egyetemista voltam aztán fokozatosan fokozatosan összeomlott minden körülöttem, a barátaim nagy része lemorzsolódott, mindenki eltávolodott tőlem, teljesen egyedül maradtam.
2017. dec. 18. 23:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nyomj egy restartot. valamennyire át tudom érezni a helyzeted, sokminden összeomlott körülöttem is az elmúlt hónapokban, szétmentünk a párommal, jövőtlenné váltam hirtelen. Ülj le, nyugodj meg, tervezz és lépj. Ne akarj mindent rendberakni, koncentrálj egy dologra. Legyen az pl. a munkád.


Ha tényleg nagyon nagy a káosz, akkor ne félj kilépni NAGYON a komfortzónádból. Szedd össze a tartalékaid és menj ki külföldre, kezdj új életet ott (nem feltétlen véglegesen persze). Iratkozz be egyetemre, ha rájöttél mi érdekel. Tanulj nyelvet. Menj el dolgozni hajóra pár hónapot. Sokkold magad és rájössz, hogy mire vagy képes.

2017. dec. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Te is tudod, hogy csak úgy fogsz tudni újra rendben lenni, ha megoldod az összes problémád és egyenesbe rakod az életed. A szerelemmel szerintem ne foglalkozz, először magaddal.
2017. dec. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Jon Arbuckle is így van ezzel: [link]


Az élet nem túl vidám, de legalább egyhangú.

2017. dec. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Több éve egyedül vagyok és nem tudok vele mit kezdeni. Ez az egy elég nekem, hogy 0 kedvem legyen az életre.

Max annyit csinálok, hogy kilépek minden közösségi oldalról, hogy ne lássam hogy léteznek kapcsolatok és emberek.

Téli álom, de feltölthet, amikor már semmi erőm nincs.

22f

2017. dec. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva én már annak is örülnék ha az egészségem rendbe jönne, de az orvos is azt mondta, hogy a testi bajaim sosem fognak meggyógyulni, amíg nem jövök rendbe lelkileg.
2017. dec. 19. 00:02
 6/12 anonim ***** válasza:

egy ilyenen túl vagyok


nekem a mozgás és a csend kellett..


.. amikor vagy akkora király hogy hónapokig lesz.rsz mindent és csak élsz nem gondolva a jövőre


24f

2017. dec. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5%
Ezzel kvázi a drogozást népszerűsíted, attól fogsz csak úgy élni. Esetleg ha félistenné válsz.
2017. dec. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
Első lépésként Brian Tracy "Főnix szeminárium" orrba-szájba éjjel-nappal (fenn van neten) + az elmondott gyakorlatokat csináld is meg
2017. dec. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 pörölycápa ***** válasza:
100%

Tudom könnyű mondani, de előbb próbáld meg az életeded egy kicsit renbetenni mielőtt párkapcsolatról álmodozol. Pontosabban ne a párkapcsolatodtól várj boldogságot vagy megoldást a problémáidra. Nehéz úgy felépíteni egy kiegynsúlyozott kapcsolatot amikor az ember élete "romokban van", inkább ilyenkor a saját éltút egyengetésére érdemes koncentrálni.


Van valami hobbid, amire tudsz koncentrálni? Ha nincs, próbálj meg valamit elfoglaltságot találni, amiben örömödet leled. Sportolás is segíthet, mind lelki, mind egészségügyi problémákon (nem tudom neked milyen jellegű). Ha olyan a hobbid, amit másokkal közösen is tudsz csinálni, még jobb, mert az rögtön egy lehetőség az új barátok szerzésére.


Így ismeretlenül nem tudok tanácsot adnihivatással kapcsolatban, de ha gyökeresen meg akarod változtatni, akkor né félj belevágni, feltételezem még fiatal vagy, előtted az élet. Elhiszem, hogy nehéz újrakezdeni, de a boldogság nem szerencse kérdése, meg kell érte dolgozni. És közben meg is kell magadat ismerni, hogy mi az ami téged boldoggá tesz és miket akarsz elérni.


Ha a magánéleted egy kicsit rendbejön, a kapcsolatok terén iss sikeresebb lehetsz, már csak azért is mert egy életvidám, célokkal teli ember kellemesebb társaság mint valaki aki állandóan a szerencsétlenségén kesereg.

2017. dec. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%

Kár volt lepontozni a 8-as válaszolót. Nekem is bevált a főnix szeminárium és ismerek mást is aki használta. Nem mondom hogy életed végéig ismételgetni kell a megerősítéseket, de gyorssegélynek arra, hogy kijöjj a gödörből, tökéltetes!


Adj magadnak egy hónapos próbaidőt a következőkre, de mindezt együtt csináld, ne hagyj ki semmit.

1. Igyál meg napi 1-2 liter vizet.

2. Hagyd el az üdítőket, kávét, cigit, és egészségtelen kajákat is. Nem tudom, mi az egészségügyi bajod, de ártani nem árt és sok esetben segít egy egészséges, természetes étrend. Hagyd el az édességet, kenyeret is, mert a glutén és a cukor tud hangulatingadozásokat okozni ha túlzásba visszük.

3. Minden nap fogyassz nyers zöldséget és gyümölcsöt. Ennek legjobb módja ha beszerzel vagy kölcsön kérsz egy gyümölcs centrifugát vagy juice gépet, és minden reggel lenyomsz benne mondjuk 1-2 almát és répát, bele negyed citromot, hogy a c vitamin is rendben legyen. Egy marék spenót levél vagy vörös káposzta és bevitted friss, élő formában azoknak a tápanyagoknak a szükségét amit a szervezeted hiányol.Több lesz az energiád és jobban érzed magad, erre szavamat adom.

4. Csökkentsd a tv nézést vagy a neten töltött értelmetlen, üres időt legalább erre az egy hónapra.

Olvasgass pozitív, lélekemelő dolgokat. Az agyad olyan mint egy számítógép, ne dagonyázz a depiben, programozd pozitív dolgokra.

5. Sportolj olyat, ami kikapcsol. Nekem a jóga a legjobb, mert jót tesz a testemnek és a lelkemnek is. De van akit a futás, úszás, tánc, bicajozás, labdajátékok kapcsolnak ki.

6. Minden nap mondd el magadnak 100-szor hogy szereted magad. Ellensúlyozd a napi több ezer "lúzer vagyok, nekem semmi sem sikerül" gondolatot. Ha nem egy százszor kezdd azzal hogy naponta háromszor elmondod 10-15ször aztán emeld. Használj olyan pozitív megerősítéseket is, hogy értékes ember vagyok, megérdemelem a boldogságot.

7. Minden reggel állítsd az ébresztődet egy fél órával korábbra (is) és hallgasd meg Balogh Béla: A tudatalatti tízparancsolata című hanganyagot. Ingyen fönn van a neten. Nem kell odafigyelni, nyugodtan aludj bele. Ha tetszik, elalvás előtt is hallgasd.

8. És persze főnix szeminárium, különös tekintettel a célkitűzésekre. (ingyen a neten, pdf-ben és hanganyagban is)


Adj magadnak egy hónapot és nézd meg, hogy érzed magad. Ártani nem fogsz magadnak, jót tenni biztosan!

2017. dec. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!