Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ha az anyósülésen ültök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shortcel165 kérdése:

Nők, ha az anyósülésen ültök az autóban, milyen vezetési stílust vártok el álmaitok pasijától?

Figyelt kérdés

ápr. 23. 21:42
A kérdező szavazást indított:
Szinte sosem lassít, előzéskor levillogja, ledudálja a belső sávban előtte szabályos tempóban haladót.
Megfontoltan, biztonságosan közlekedik, nem versenyzik a száguldozó vadbarmokkal, inkább félrehúzódik, ha kell..
A pasi ül az anyósülésen, én vezetek.
29 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Magabiztosan, de biztonságosan, nyugodtan. Ne üvöltözzön, és b@ssza fel magát a forgalmon, az nagyon kiábrándító.
ápr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miért lenne menő vagy jó egy másokat veszélyeztető ember... ?
ápr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem amyámnál is szörnyen idegesít, mikor dühöng, hogy van pofájuk ötvennel menni az ötvenes táblánàl.

A jó sofőr nem a kapkodó idegbeteg, vagy a kivagyi sggfej.

ápr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek vezetni . Ez nem ilyen feminista erős nő vagyok dolog, de utasként én rosszul vagyok , nem hánynék szívesen senki ölébe .
ápr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem menők!

Ilyet mint a Berki toltam el 2 éve busszal...többet az se fékezget.

ápr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Valahol a kettő között, aki nem egy vadbarom az úton, de nem is úgy vezet mint aki mindjárt összeszarja magát. Eleget rémüldözök a kocsiban, ha apámmal megyünk valahová, aki szerint ha előzéskor jó hogy nem súroljátok egymást a szembe jövővel, akkor az “még nagyon messze volt” :) Ez nem kell, köszi.
ápr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak ne csapkodja a kormányt ha valaki felhúzza,ne rántogassa, ne feküdjön rá a dudára és ha lehet menni akkor tolja neki, és ne 40-el "siessünk". Mert ha sokáig ilyet csinál, akkor inkább gyalog megyek tovább, vagy én vezetek-már ha van kocsi.:)
ápr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
8+ Jah, és ne "anyázzon".
ápr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Jah, és tanuljon meg motorfékezni is, ne csak a fékpedálon legyen a lába.Élni és élni hagyni, meg a másik emberekre odafigyelni..alap lenne.
ápr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

3#


Mert a sikeres férfi, akinek van pénze jó kocsira, az jellemzően nyomatja mint állat az utakon.


Többek között a nőknek is imponálni akarnak ezzel, vajon hiába?

ápr. 23. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!