Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rám írt egy lány hogy szia,de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám írt egy lány hogy szia,de nem reagál azóta,ez most mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Még régebben bejelöltem,de nem jelölt vissza,tegnapi nap rám írt hogy szia,2 óra múlva vissza írtam hogy szia azóta nem reagált.

ápr. 24. 11:22
 1/9 anonim válasza:
100%
Mert igazából nem érdekled, unatkozott.
ápr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is ez lehet,de nem értem ezt a felfogást, hogy csak úgy ráírok valakire utánna meg nem reagálok.
ápr. 24. 11:29
 3/9 anonim ***** válasza:
A lányok ilyenek. Ezer sráccal dumálnak. Elfelejtik kivel mit beszéltek. Mindig van valaki más aki lefoglalja őket.
ápr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem tudja jó dolgába mit csináljon
ápr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
dobott a francba.
ápr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
El se kezdte a beszélgetést, meg ezt így el se lehet.. Fú, de utálom, ha valaki csak annyit ír, hogy szia. Tőled várja, hogy írj valamit, mert ő még arra sem képes. Ne foglalkozz vele.
ápr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sok volt a 2 óra, biztos valaki azonnal visszaírt neki...
ápr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bármi áll is a háttérben, semmi jóra ne számíts. Vagy közönyös, vagy unatkozik, vagy agyhalott, és egyik sem túl jó opció. Az ilyenek - ha egyáltalán érdekled őket - azt várják, hogy majd te szórakoztatod őket, de úgyis legfeljebb öt percig lennél számukra érdekes.
ápr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azt, hogy majdnem annyira unatkozik, mint az ebbe a kategóriába kérdéseket kiírók 90%-a.
ápr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!