Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyakran 3-6x néz rám a kiszeme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakran 3-6x néz rám a kiszemeltem egy tanóra alatt (Lány) mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Iskolában osztálytársa vagyok a kiszemelt lánynak,

Sok érdeklődést nem mutat,ritkán indit beszélgetéseket, DE! Nagyon sokat néz az órákon, és nagyon más embert nem is néz csak engem, soha nem volt még barátnőm, ez egy tanóra alatt kb 3-6x törtenik meg hogy egymásra nézünk, egész jól tartjuk a szemkontaktust kb 3-4mp aztán elnéz. Kicsit bunkó szokott lenni, TikTok repostjai közt ilyen göndör hajú fuckboyok vannak, én nem vagyok az max a hajam hasonlít rá (csúzda haj)

Na mindegy, tehát nem értem hogy most mi lehet közttünk, elbeszélgetni eltudok vele, válaszol a kérdéseimre,tehát gyakran néz engem. De beszelgetést szinte csak én indítok, és össze vagyok zavarodva hogy most mi lehet, mivel tetszik nekek ő. Bármi tipp?


márc. 22. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez lehet egy jó jel, de önmagában nem jelent túl sokat.
márc. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi a tököm az a csúzdahaj???
márc. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nézi hogy nézed-e azt hogy nézi
márc. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!