Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Van egyetemen egy srác akivel állandóan nézzük egymást, ha összefutunk, és van,hogy szégyenlős vagyok és a barátaim szólnak rám,hogy tátott szájjal bámul. Pár hete megtaláltam az instáját és kértem a követést, és ezt visszautasította és senki nem értette,hogy miért…majd 2 hét újabb szemezgetés után újra kértem a követést, és szintén visszautasította😃. Aztán ma megint találkoztunk és tátott szájjal bámult ki a társaságából rám (teljesen felismerhető vagyok az instagram profilomon) bárkinek bármi ötlet? Légyszi ne olyanokat írjatok,hogy miért nem megyek én oda hozzá

ápr. 24. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Vágyik rád de valami/valaki miatt nem léphet irántad.
ápr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Abszolút nem értem,hogy miért utasítja vissza, túl sok embert követ és túl sok ember követi őt ahhoz,hogy azt gondolja az ember csak a közeli ismerőseinek fogadja el a követést, illetve max nem követ vissza… de hogy el se fogadja??😆
ápr. 24. 21:01
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Olyasmi is lehet, hogy nincs elég önbizalma hozzád S úgy gondolja hogy te őnála jobbat érdemelsz.
ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Külsőre eléggé olyannak tűnik aki magabiztos és tudja magáról,hogy jól néz ki…meglepődnék ha ez az egész önbizalom kérdése lenne. Pláne ha a lány kezdeményezi a követést
ápr. 24. 21:10
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van önbizalma, és még nem szólított le ennyi " szemezgetés" után, sőt, még a követésedet is elutasította. Én elgondolkodnék azon, hogy nem akar tőled semmit és, hogy nem azért néz tátott szájjal, mert leesik az álla tőled, vagy pedig van barátnője/ alakulója.
ápr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5.

Nekem is megfordult nyílván ez a fejemben, de akkor miért mosolyog és keresi a szemkontaktust?

ápr. 24. 21:21
 7/10 anonim ***** válasza:
En meg insta elott jartam ugy tobb pasival is, hogy talan nem siman tetszettem, volt aki belem is volt esve, tenyleg bamult, leblokkolt, stb, de noje volt es nem allt szandekaban elhagyni.
ápr. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Arra jó vagy, hogy szemezgessen veled és nézzen, de többet nem akar tőled. Vagy lehet, hogy csak a te mimikadat tükrözi vagy azért vag arcokat mert látja, hogy nézed.
ápr. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szemmel verés esete. :D
ápr. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nothing.
ápr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!