Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a legnagyobb probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legnagyobb probléma?

Figyelt kérdés

Azt válaszd amiért leginkább elutasítanàd egy férfi közeledését!


1. Alacsony , mondjuk 160-175 cm

2. Szegény , nincs lakása , megtakarítása és autója

3. Melós, azaz 3-400 ezernèl nem keres többet

4. Buta, legmagasabb végzettsége nem több az érettséginél

5. Kövér , vagy legalábbis nem trendi a külseje már, szóval 80 kgnál több és nem 60-70 mint a fiatalok.

6. , konfliktus kerülő , olyan aki előre gondolkozik és tudja ha visszavág valakinek akkor őt rúgják ki pl a munkahelyről

7, ambíció nélküli , azaz jó neki ahol él, dolgozik. Túl élő módban van. Nem akar tanulni sem kockáztatva változtatni. Mert lehet rosszabb helyzetbe is kerülhetne.


ápr. 26. 05:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
39%
5,7
ápr. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%
A kérdésed olvasva olyan érzésem van mintha azt élveznéd ha bántanának.
ápr. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

2


Rosszul gondolod.

ápr. 26. 06:47
 4/32 anonim ***** válasza:
55%

1 170-től már jó.

2 Lakás nem érdekel, valami megtakarítása jó ha van (elég 1 havi fizetés), auto annyira nem lényeg, de jogsi legyen.

3 400as fizetés már nem rossz.

4 Az hogy buta kizáró, de nem attól lesz valaki buta, hogy csak érettségije van.

5 80 kilo még oké lehet, ha sportos vagy csak nagyon minimális hasa van...ezt így súly alapján nem tudom, látni kéne.

6 Nem szimpatikus nagyon, álljon ki magáért.

7 Ha olyan a munkája amit szeret ésegis él belőle (persze nem hónapról hónapra), akkor nem is feltétlenül kell ambiciózusnak lennie, de ha nem elégedett igen is szedje össze magát.

N 32

ápr. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

4


178

Nincs megtakarítás

320

Szakmunkás + érettségi, csak gyakorit vettem alapul mert itt azt mondják aki nem járt egyetemre az fogyi.

Nem írtam hogy 80 kg vagyok ami valójában 100 de tényleg magas az izom % is a nagy has mellé

Kiálok magamert ha nem anyagi kockázatot jelent

ápr. 26. 07:29
 6/32 anonim ***** válasza:
82%

Az én párom 181cm magas, de kb az amit leírtál.

Nem buta. 80kg felett van.

Érettségije és több szakmája is van. Nem diplomás.

Együtt dolgozunk egy saját lakásért. Autó nem kell nekünk.

Nem szereti a konfliktust, nem veszekedős. És imádom. 6 éve vagyunk együtt. Eszembe nem jutna mással lenni.

ápr. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

7. Igazából lassan, de a magasságon kívül minden megoldható lenne.

Meg talán 6.



Nekem is érettségim van bár most visszamegyek tanulni. Többet én se keresek, de szeretnék pont ezért. Nekem van házam, mindegy hogy a másiknak van-e. Én is alacsony vagyok, nem zavar ha ő is, nálam alacsonyabb nem igazán tud lenni. Nem vagyok nagyon vékony, így nem szeretem a vékony pasikat, de azért az egézségtenül hízottakat se.

Konfliktuskerülésben nagyon számít hol. A munkahelyen ilyen módon érthető, ha a kapcsolatban is az akkor gyorsan vége lesz mert így semmilyen problémát nem lehet majd megoldani.


De egy motiválatlan, a semmivel megalkuvó emberre nem lehet számítani. Ha nem akar életet építeni, hogy építsek én vele? Ha nem akar kimászni a szarból, akkor ott marad, én pedig nem akarok szarban maradni.

Egy viszonylag okés életet akarok saját magamnak ahol nem kell aggódnom, tudok-e ételt venni, a gyerekeknek az iskolai tankönyvet vagy a menős villogó kiscipőt megvenni ha nagyon akarják. És én is efelé viszem az életemet és igyekszem jobbá tenni.

ápr. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

7


Hat igen biztos nem egyezne az élet felfogásunk. Azzal semmi bajom ha a jobbra törekedik az ember. De aki másikkal szemben támasztana olyan elvárásokat pl:


Mondogatnà hogy tanuljak tovább

Lépjek ki a biztos melóból hogy esetleg találjak valamit ami csak piti 20 ezerrel többet fizet

Vagy ne adj isten 2-3 különböző helyen dolgozzak egyszerre … azaz kicsinálna hogy előre hozza az elkerülhetetlen halálomat…

ápr. 26. 07:45
 9/32 anonim ***** válasza:
66%

Nem elvárások ezek. Egyik se. Eleve nem jövök össze valakivel, aki full motiválatlan az életben és semmit se akar kezdeni azért, hogy neki jobb legyen, mert az értem és a családjáért is pont ugyanazt a semmit fogja megtenni. Csak kifogások a kifogásokkal, hogy ne kelljen semmi pluszt se csinálni, és ne kelljen néha kockázatot vàllalni.

Nem léptem ki a melóból, nem dolgozom 2-3 helyen mégis tanulok tovább.

A jobbra törekedésnek ára van, és néha kényelmetlennek kell érezni magunkat, hogy kényelmesek lehessünk. Enélkül megragad az ember ott, ahol csak szenvedni fog, és nyavalyogni mint amit te csinálsz már hetek óta.

És erre max az tud építeni, aki szintén szenvedni és nyavalyogni akar majd veled és úgy élni mint a szüleim, párizsin és szakadt turis ruhákon gyerekkoromban. Én nem ezt szeretném a következő generációnak. Ez luxus TV-t meg Hawaii nyaralásokat jelent? Nem, csak egy normális életet.

A mázlijuk az volt, hogy akkor még így is lehetett építkezni ezért ház van, ez ma már nem így lenne.

ápr. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

9


Én tisztán látom a lehetőségeimet. Tudom mire vagyok képes is mire nem. És nem vállalom túl magam. Ezt hívhatod annak hogy semmi pluszra nem vagyok hajlandó. Lehet pár évvel idősebb vagyok nálad és én már nem szeretnék gyereket ebben az életben. És igen arra is gondolok hogy nulla egzisztenciával nem tudnék egy gyereknek normális gyerekkort biztosítani.

ápr. 26. 07:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!