Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi a legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a legnagyobb probléma a nőkkel?

Figyelt kérdés

Mindig a férfiakról van szó, hogy problémásak. Lássuk a másik oldalt.


25-35 éves korosztályban.


márc. 12. 12:30
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
84%
"a nőkkel"? Semmi; bizonyos nőkkel vannak problémák, de azt is egyénenként érdemes megnézni.
márc. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem sem lehet általánosítani, engem az zavar, ha flegmák.
márc. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
86%
A Star Wars-t kevesen szeretik.
márc. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
64%
a probléma az emberseg , on ismeret, empátia, és más egyéb dolgok hiánya némelyik nőnél , nem mindenkire igaz.
márc. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
14%
Ha leírnák az elvárásaikat, az átlagban legalább 10 oldal lenne, miközben a saját hibáik listája is ugyanilyen hosszú, csak azzal nem olyan jó szembenézni. Ezért marad a "nem tudod megugrani a szintet, a te hibád", "ezek a férfiak semmire nem jók" és hasonlók, miközben a saját hozzáállásuk teljesen irreális.
márc. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
15%

azt hogy olyan elvárásai vannak, hogy közzben ő nem ért el semmit.

pl saját lakás, vagy autó.

márc. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
0%

Ennyire nem lehet általánosítani, de olyat viszont lehet írni, ami sok nőre igaz.

Akár a női populáció háromnegyede is lehet "a kivétel", mert ha a női populáció egy negyedére igaz valami, akkor már tény, hogy sokakra.

márc. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
73%

3-as

Én elég hardcore fan vagyok pedig :D


25N

márc. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
A férfiakat is sikerül általánosítani sok kommentelőnek, ott nincs ez a védés. :D
márc. 12. 12:44
 10/40 anonim ***** válasza:
73%
Ez nagyon általánosító. Szerintem nem lehet olyan általános “igazságokat” megfogalmazni, ami a nők többségére igaz lenne. Igen, mindkét nemben vannak rosszindulatú emberek, akik alkalmatlanok kapcsolatra, de nem lehet ezt az egész nemre rávetíteni.
márc. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!