Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a pasi fáradtság miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi fáradtság miatt mond vissza talit, úgy, hogy heti 1-2x talizunk, akkor nem igazán érdeklem?

Figyelt kérdés
ápr. 27. 17:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
Mennyiszer ír, van értelme? Fáradtnak lehet fáradt nyugodtan.
ápr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
Ha először fordult elő, vagy ritkán akkor lehet tényleg fáradt. Ha már a többedik alkalom, akkor valószínűleg nem olyan fontos neki a tali. Attól is függ mire hivatkozva fáradt és mennyire. Azért mert nem aludt egész éjszaka és már menne aludni? Vagy csak azért mert épp fáradtabb lenne ereje talizni, de nincs kedve venni a fáradtságot elkészülődni és bemenni hozzád a városba.
ápr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
76%
Ha nincs semmi dolga, akkor nem érdekled. A párom munka után még a házukat renoválja egyedül és még így is volt, hogy utána este átjött, glettelés meg egyebek után. Én csak dolgozni járok, annyira sosem vagyok fáradt, hogy programot lemondjak emiatt.
ápr. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha még az elején vagytok akkor teljesen normális. Nekem a férjem az elején heti egy-két napot ért rá. 12 órázik a mai napig. Ezt úgy hidaltuk át, hogy idővel összeköltöztünk. Én hétfőtől-péntekig 40 órában vagyok, ő 3x3zik. Együtt visszük a háztartást. Van olyan nap, hogy nem találkozunk. De figyelünk egymásra. Amikor hazaérek vagy elmegyek hagyok neki egy aranyos üzenetet, ő is viszont. Meg ott a messenger, viber, telefon. Beszélünk olyankor is ha nem találkozunk.
ápr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Meg az elején vagyunk,de igazából nem volt dolga, sőt aznap annyira sokat se dolgozott, meg eleve úgy volt, hogy egy társasággal koncertre megyünk, a társaság azonban vissza mondta, de ettől függetlenül úgy volt, hogy talizunk, de ő ahogy fogalmazott haza ért, bepunnyadt és nem volt kedve felkelni se. Emiatt veszekedtünk, mert elmondtam neki, hogy ez mennyire rosszul esik, erre ő meg kiakadt, hogy ne hisztizik, pedig teljesen normálisan megírtam neki, hogy ez nem esett túl jól
ápr. 27. 17:53
 6/26 anonim ***** válasza:
64%
Hát én akkor szoktam bepunnyadni, ha nem izgat a másik nagyon és semmi kedvem felöltözni miatta meg ilyenek. Volt olyan srác akinek csak akkor mondtam igent az összefutásra, amikor hétköznap írt és meló után futottunk össze, ha már eleve úton voltam akkor belefért. :D De egy idő után lemondtam néha talikat, amikor csak otthon döglöttem. Aztán el is halt a dolog.
ápr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
73%
De kérdező nem körülötted forog a világ. Gondolom egész héten, hétről hétre dolgozik. Az, hogy aznap nem volt olyan sok munkája még nem jelenti azt, hogy nem lehet fáradt. Simán érezheti úgy, hogy nem esik jól kikelni az ágyból. De ha te szerinted nem érdeklődik irántad eléggé mert nem ír napi szinten, vagy nincs bőven értelme, neked kevés a heti kétszer való randizás akkor ne ismerkedj vele tovább és kész.
ápr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Inkább az esett rosszul, hogy amikor még a társasággal kellett volna menni nem volt fáradt, rá 20 percre, hogy kiderült nem jönnek a többiek már fáradt volt.
ápr. 27. 18:08
 9/26 anonim ***** válasza:
18%
És ha akkor is fáradt volt csak nem mondta? Akkor gyűjtött bátorságot miután lemondták a többiek? Nem tudod pontosan. Viszont írtam hogyha neked kevés az együtt töltött idő online/offline akkor többé ne randizz vele. Net kötelező, keress olyan egyént akivel pl. hetente négyszer legalább tudsz.
ápr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Futottak még kategória vagy. Én férfi vagyok, nekem is volt ilyen barátnőm. Nem volt jobb, de igazából nem is tetszett annyira hogy pörögtem volna felé.
ápr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!