Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet arra "fogni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet arra "fogni", hogy valakin azért nem látszik, hogy szerelmes/boldog, mert sokat dolgozik és kimerült?

Figyelt kérdés
Véletlenül találkoztam egy régi ismerősömmel, aki 5 hónapja kapcsolatban van, már együtt is élnek. Amikor még a kapcsolat elején láttam, akkor nagyon vidámnak/boldognak/szerelmesnek tűnt. A legutóbbi véletlen összefutás alkalmával viszont nem igazán tűnt már szerelmesnek. Az mondjuk igaz, hogy mostanság nagyon sokat dolgozik, de ahogy beszélgettünk az életéről, nem az jött le, hogy mennyire boldog, csak úgy elvan, meg bízik benne, hogy jó lesz a kapcsolat.

márc. 3. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így mi nem tudhatjuk, mit érezhet.

Nem mindenki szereti a külvilág felé kimutatni az érzéseit, mert olyankor nagyon sebezhetőek vagyunk


Miket mondott az életéről, hogy ezt vonod le?

márc. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség!
márc. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet levonni semmit. Ugyan miért panaszkodna neked, vagy dicsekedne? Semmi közöd hozzá.
márc. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem lehet ebből levonni semmit egy régi ismerősnek én sem kezdek el a magánéletemről beszélni, arra ott vannak a barátok akikkel nem félévente egyszer ülünk össze
márc. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elején az intenzív érzések és az újdonság miatt mindenki repdes az örömtől!
márc. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Olyasmire kell gondolni, hogy említettem, hogy "tudom, most nagy a szerelem / tudom, most szerelmes vagy", mire ő csak lehajtotta a fejét, illetve azt említette, hogy "úgy érzi, hogy ez a kapcsolat jó lesz".
márc. 3. 22:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet benne valami. Mi például imádjuk egymást a párommal, de sokszor rajtunk se látszik, mert fáradtak vagyunk. 3 műszakban dolgozunk, persze, hogy kimerítő. De attól még egy percre sem szűnnek meg az érzéseim iránta.
márc. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te akarsz a jelenlegi párja helyébe lépni? Mert kezd gyanússá válni ez az irdatlan túlgondolás
márc. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!