Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nőknek olyan fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőknek olyan fontos, hogy a pasi éreztesse, hogy nagyon vágyik rájuk, akkor miért nem jönnek össze ilyen pasikkal?

Figyelt kérdés
Az incelekre, jófiúkra gondolok, akiknek az egész életét átjárja a vágy, hogy végre barátnőt szerezzenek. Az ilyen szenvedélyes, perzselő vágy nem vonzó női szemmel?
ápr. 28. 07:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Mert nagyon habos álomvilágban élnek emberek és csak a szájuk nagy.
ápr. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Mert az incelek nem jó partnerek a nőgyűlöletükkel,a kitalált teóriáikkal és a mérgező szemelyisegukkel
ápr. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Paul Atreides ***** válasza:
81%
Ez maximum nekik "vágy" a nőknek inkább teher, kontrollmánia, beteges féltékenykedés stb érzetet keltene.
ápr. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
A nőknek az a fontos, hogy az éreztesse velük, hogy vágyik rájuk, akivel kölcsönös a vonzalom. Random jófijúk felálló farka nem érdekli őket. Asszem ennek kitalálásra nem szükségeltetik 2 agysejtnél több fiam.
ápr. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mert az incelek a a torz gondolkodásmódjuk miatt taszítják a nőket.
ápr. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Incelek jó fiúk 🤣🤣🤣
ápr. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

Egyrészt, nem egy random nő akarok lenni a sokból, aki véletlen igent mondott, hanem azt akarom, hogy a pasi engem akarjon. Innentől szerintem világos miért is nem lesz egy incel befutó.

Másrészt, az, hogy érzem, hogy vágyik rám és az, hogy birtokolni akar és/vagy állandóan bszna nem ugyanaz.

Természetes, hogy, ha egy kapcsolatban van valaki, vagy ilyen irányú az ismerkedés, akkor vágyja a másik érdeklődését. Hozzá kell tennem, hogy jellemzően azt is csak egy egészséges szintig. Az, hogy hány olyan pasinak tetszem, akihez semmi közöm és azok mennyire nagyon akarnának engem adott esetben, az hidegen hagy, akkor is, ha akit én akarnék, mondjuk tök semleges velem.

Amikor ilyen kérdések jönnek, mindig megkérdőjeleződik bennem, hogy az inceleknek, illetve azoknak, akiknek ez valóban kérdés, mennyi emberi kapcsolata lehet a valóságban.

ápr. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
Ez nem szenvedély, ők csak lógnak az emberen mert a kutyának nem kellenek.
ápr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%

Mert talán nem mindegy hogy kitől jön a rajongás ?


Egy jómódú ,jóképű , sportos, okos férfitől? Vagy egy dagadt szűz lúzertől ? Nem mindegy de erre sok ész nem kellett volna hogy magadtól is kitaláld.

ápr. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Mert én is akarok rá vágyni.
ápr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!