Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők "sok férfi még átlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők "sok férfi még átlag 600-800 ezret sem képes keresni" ismerkedési problémája mennyire súlyos?

Figyelt kérdés

Itt gyakorin párkapcsolati kérdéseknél nagyon gyakran megemlítik ezt a problémát nők hogy még ennyi fizetést sem képesek férfiak összehozni.


Ezek szerint számos randin szembesülnek azzal a nők hogy ott van egy külsőre belsőre nagyon szimpatikus férfi és akkor kiderül hogy alig keres valami pénzt?


Ez a jelenség a férfiak egy elenyésző kisebbségét érinti vagy ez egy kifejezetten súlyos probléma és tendencia ami nagyon komolyan akadályozza a párkapcsolatok létrejöttét?



ápr. 28. 15:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
29%
Pesti vagy?vagy mi ez az átlag havi egymilliós fizetés?
ápr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

# 1


én nem pesti.


itt gyakorin mondják ez a 600-800 nettó a minimum, néha átlagnak mondják

ápr. 28. 15:22
 3/27 anonim ***** válasza:
77%

Itt gyakorin🤡🤡🤡🤡

Valódi nőkkel is szoktál beszélgetni vagy csak az itt magukat nőnek kiadó ferfiakkal?

ápr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező,te mindent elhiszel?buta vagy mint a tököm
ápr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
78%
Azt azért remélem tudod, hogy a valós átlag nettó még mindig 300 alatt van.
ápr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
67%
Nekem mindegy mennyit keres, én se beszélek a fizetésemről. Éljen meg, ne spóroljon, ennyi.
ápr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
68%

Semennyire mert a nők 80%-ának nem ennyi az elvárása, csak ha ő is ennyit keres és/vagy hamar gyereket szeretne és akkor nyilván szempont, hogy most is keressen már jól a másik, mert nem akar 6-8 évet várni, amíg elérnek oda.

Az én párom nettó 500 körül keres, Budapesten kb ez a 400-500 az átlag. De a 300 ezreseknek is van párja, sőt, a bátrabbak/butábbak még családot is alapítanak ennyire.

ápr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
69%
Soha nem volt ilyen gondom, se kellett megszakítanom a beszélgetést emiatt. Mindenki akivel eddig randiztam külön élt legalább egy bérelt szobában. Amíg el tudja magát tartani nagyobb nélkülözés nélkül, addig nekem mindegy hogy 300-at vagy 800-at keres, ígyse úgyse van közöm a pénzéhez.
ápr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
71%
Hülyéskedsz? Férjemmel ketten keresünk 6-800 ezret, nem várom el tőle, hogy egymaga hozza haza ezt az összeget. És nem voltam 1 olyan randin se, ahol fizetési átutalást mutogattak volna nekem, de én se kértem el soha senkiét. Mi közöm lenne ahoz, hogy a másik mennyit keres? Neki sincs köze az én pénzemhez. 😑
ápr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

# 7

# 8

# 9


pedig itt gyakorin teljesen komolyan írja sok nő hogy egy férfi aki nem képes a havi nettó 600-800 ezerre az nagyon komolyan nézzen magába hogy mit rontott el az életében és még férfinek se nagyon nevezze magát és hogy egy nő hogy számítson az életben egy ilyen semmirekelőre?

ápr. 28. 16:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!