Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Munkahelyen miért csak azoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyen miért csak azoknak a férfiaknak van barátnője akiknek van autója?

Figyelt kérdés

Ti is tapasztaljátok ezt?


Nálunk kb 100 ferfi van, abból 30 nak van autója. És csak nekik van feleség / barátnője. Oké lehet 1-2 kivétel de összeségében ez látható amit írtam.


Nyomikon kívül van azért vékony - jóképű pasas is. De rossz munkakörben keres 270 nettót, autója nincsen. És ezért a nők is elkerülik.


ápr. 28. 16:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, sok férfit ismerek akinek nincs autója, de felesége/párja meg igen és ismerek olyat aki vezet de messziről elkerülik.
ápr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk nem így van.
ápr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
16%
Nálam mondjuk nem johet szoba olyan ferfi, akinek nincs autoja! 😏
ápr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

3


🤣🖐️ sok boldogságot GD

ápr. 28. 17:18
 5/17 anonim ***** válasza:
20%

Mert ha autót tudsz fenntartani, akkor jól keresel.


A zöld rendszám is ilyen.. nem tudják mire jó, de azt tuják, hogy mögötte lévő autó drága.

ápr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Végigkérdeztél száz férfit hogy van-e autójuk vagy ez honnan van meg neked ilyen nyilvántartás szerűen?:D
ápr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs autó, mégis együtt elunk három éve.

Sokszor hasznos lenne ha lenne, de önmagában nekem semmit nem ad hozza/vesz el egy férfi értékéhez/értékéből.

ápr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Két fizuból tartják fent
ápr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%
Nem vagyok goldigger! Nekem is van autom! Senkinek nem kell furikáznia. De én sem fogok senkit!
ápr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egy pár millás autót nem nagy kunszt összehozni! Nade pár 100 millás álomotthont, annál inkább kihívás!
ápr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!