Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem elfogadott manapság...

Miért nem elfogadott manapság egy komolyabb munkahelyen a félhosszú haj férfiaknál?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy az egészségügyi terülten dolgozom, diplomás emberként, de ez lényegtelen fröcsögés, térek is a lényegre:

a kollégák megállás nélkül rockernek, komolytalan embernek, irrelevánsnak gondolnak a hajviseletem miatt, váll fölé ér,véleményem szerint igényes, nem zsíros, nem csomós, nem korpás, rendszeresen fodrászhoz járok, reggel percekig foglalkozom vele, hogy álljon valahogy. Ez az egész csak egy beidegződés az embereknél? Miért azonnal a rockerekkel azonosítanak, pl.:a jazz, blues vagy pop hallgatók között nem fordul elő ilyen haj? Őszintén idegesít, hogy ezért kapok ítéletet, de levágatni sem szeretném.



2021. jún. 12. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Mert fiatalos, gyerekes. Rockerek, szörfösök, hippik hordanak ilyet. Ez ugyanolyan mintha macinaciban dolgoznál orvosként.
2021. jún. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Hát nem tudom, de nálunk a környék egyik legjobb orvosának hosszú haja van (férfi)

Szerintem ez maximum 1-2 betokosodott 50+os embernél előítélet.

2021. jún. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te élsz rossz helyen, eddig sehol nem hallottam ilyet, hogy ezen bárki is fennakadna!

Nem kell ezzel foglalkozni, majd leállnak idövel.

2021. jún. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem derékig érő hajam van és persze az emberek ilyen rossz májúak, viccelődnek vele, de ha viselkedésed merőben mást mutat amit ők gondolnak, akkor hidd el hamarabb megfog szűnni a megítélés. Nekem is eleinte sokan viccelődtek ezzel, de manapság már mindenki kussol és elismeri, hogy kiemelkedő munkát végzek.
2021. jún. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hosszú hajam van, és az előttem válaszolónak igaza van.
2021. jún. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 jpeter1 ***** válasza:
100%
Nekem térd alá érő hajam van. Felkontyolva hordom,már megszokták,akik velem dolgoznak.
2021. jún. 13. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Komolyabb munkahelyen még mindig a tudás számít, nem a kinézet, csaxólok ;)
2021. jún. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ha ápolt és gondozott, akkor nyugodtan lehet félhosszú, hiszen ez a te stílusod. Ez sokkal jobb, mint ha rövid, de ápolatlan haj.
2021. jún. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!