Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gyakoribb a kövér nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyakoribb a kövér nő vékony férfi felállás mint fordítva?

Figyelt kérdés
ápr. 29. 10:01
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Na, nekem meg pont a 30-as ellenkezője. Sötét, minden képernyő kikapcs, és indulhat a kellemes délután.
ápr. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
0%

31. Nejed neg azt dobta a gép. Régen én is azt hittem hogy a házasság része a szex, de rájöttem hogy esélytelen. Dolgozzak, gürizzek, a családnak éljek, biztosítsak mindet. Az érzelmi részét, a testiséget, a vagányságot, a fantáziát meg felejtsem el. Az asszony gyorsan leszoktatott róla hogy ne is közelítsek, neki a szex egy tortúra, és hogy ne is érjek hozzá, ugyanis neki a testiség elviselhetetlenül kiszolgáltatott és megalázó érzés. A szex a nők megalázásának szimbóluma.


Hát így meg kicsit nehéz otthon szexelni, remélem már megérted.

ápr. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
32, csak azért nem értem, mert találhatnál valaki mást.
ápr. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
66%

33.


Nem a 32-es vagyok, de hadd tippeljek egy merészet: Nincs pénze, vagy nem érné meg válni, mert utána nem maradna szinte semmije, akkor sem, ha most épp jómódúbb.

ápr. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
37%

Mert az itteni femceleknek szent céljuk, hogy minden pasira ráerőszakoljanak egy rusnya bálna nőt.


Ezt már számtalanszor bebizonyították...

ápr. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
34%

33. Évek óta keresgélek, de nulla sikerrel. Ezt értsd úgy, hogy válaszra sem méltatnak. Így meg nehéz. Szóval hagyjuk már ezt a válj el és találsz valakit. Nem, nem találnék, erre bármimet rá merném tenni.


Egyáltalán nem vagyok átlagos, ezt nem én mondom hanem akik ismernek.

ápr. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
72%
Hát ha nősen keresel párt, nem sok mindenki fog jelentkezni.
ápr. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
17%

37.


Ha elválik, akkor pedig a csóré garzon albérletben élés miatt nem fog, mert a váláskor felezett pénzből kb. csak arra futja majd.

ápr. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
38. Hagyd, az itteni nőknek fogalmuk sincs a valóságról. Sebaj, mindenkit elér a végzete! 👍
ápr. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
78%
#39 borzasztó, majd meg is sajnálom őket, ha lesz időm. 4 milla tartozással anyukámnál élünk a gyerekkel, 27 vagyok. Kaparom összefele magam, dolgozok az új életünkön... Vagy maradtam volna egy bántalmazó házasságban??
ápr. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!