Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen nőre van lehetősége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nőre van lehetősége egy 35 éves férfinek?

Figyelt kérdés

Hátrányai :

- melós 300 körüli nettó

- nincs lakása , autója , jogsija

- nincsnek nyelvvizsgái -

- szakmunkás és érettségije van

- kövér

- 179 cm

- nem akar semmin változtatni


Előnyei :


- állatvédelem

- egy légynek se tud ártani

- konfliktuskerülő

- viszonylag jóképű (főleg túlsúly nélkül )

- különleges gondolkozasú

- sok dolog érdekli ( pl zene , filmek , természet , történelem )


ápr. 29. 14:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/89 A kérdező kommentje:

37


“ magukkal egyenrangúnak tartanak”


Várj! Tudok neked itt egy jó témakört. Ahol a sértettek arról írnak ki kérdést hogy akinek csak érettségije van az a diplomás nők szerint kevesebbet érő, butább vagy egyenesen fogyatékos emberek. És jönnek oda a diplomás női válaszok hogy “hazugság!” “Nem tartjuk magunkat többnek a kevesebb iskolával rendelkezőknél”.


Menj oda és győzködd őket kivel vagy egyenrangú.

ápr. 29. 15:45
 42/89 anonim ***** válasza:
63%
#41: a győzködést meghagyom a külső kontrollos, visszaigazolás-függő embereknek, köszike. Autonómia fogalma mond neked valamit?
ápr. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/89 anonim ***** válasza:
16%

Istenem, ezek a válaszok.

Komolyan sajnálom a kérdezőt.

Ezt a 4 pipást meg egy pszicho klinikára kellene beutalni, annyira beteg, és rosszindulatú szaralak.

Hihetetlen.

ápr. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/89 A kérdező kommentje:

39


Aki meg akar ismerni azt át venném pl messengerre. Különleges vagyok és jófiú. Személyiséget sokkal fontosabb dolognak tartom mit a külsőségeket. Sajnos ez a kg plusz mínusz dolog mind a női elvárások miatt alakult ki bennem. Mikor 80 kg voltam és nem utasított volna egy 55 kilós lány azzal hogy legyek 60 kg. Akkor sok kellemetlen évet sporoltam volna meg. Indult a harc a kilókért mert fejembe vettem hogy a nőknek csak a vékony férfi kell. Aztán az interneten is csak ezt a visszajelzést kaptam tömegesen. Hogy nem számít ha egy ember jó, ha van rajta plusz súly akkor örök magányt neki.

ápr. 29. 15:52
 45/89 anonim ***** válasza:
52%
Kedves modik, már tényleg annyi pedofil van az oldalon, hogy ott lehetne az indokok közt a bejelentő gombnál.
ápr. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/89 anonim ***** válasza:
84%

"Hogy nem számít ha egy ember jó, ha van rajta plusz súly akkor örök magányt neki."


Ez mindkét nemnél így van, pocak.

ápr. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/89 anonim ***** válasza:
71%

#44: "Különleges vagyok és jófiú."


LOL, meg is érkeztünk a lényeghez. Szóval téged - szerinted - a(z állít)lagos) jóságod tesz főnyereménnyé a nők számára. Hanyadik is vagy ebben a sorban? Már abbahagytam a számolást.

ápr. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/89 A kérdező kommentje:

45


Támogatom az ötletet csak nem az én kérdésemnél. Egyetlen 17 éves lánnyal ismerkedtem csak életem során és akkor 24 éves voltam. Szóval nagyon nem a pedo kategória. A kérdésben viccnek írtam választási lehetőségnek a tini kort és már másik válasznàl is jeleztem hogy 25 év alatti nővel nem keresem a lehetőséget semmire.

ápr. 29. 15:58
 49/89 anonim ***** válasza:
76%

#48: "A kérdésben viccnek írtam választási lehetőségnek a tini kort"


Én is támogatom, hogy aki ilyesmivel viccel, azt bannolják ki a fenébe.

ápr. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/89 anonim ***** válasza:
81%

"valamiért mindig a nagyon vékony , kislanyos alkat hozott lázba"


Ez is vicc?

ápr. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!