Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen nőre van lehetősége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nőre van lehetősége egy 35 éves férfinek?

Figyelt kérdés

Hátrányai :

- melós 300 körüli nettó

- nincs lakása , autója , jogsija

- nincsnek nyelvvizsgái -

- szakmunkás és érettségije van

- kövér

- 179 cm

- nem akar semmin változtatni


Előnyei :


- állatvédelem

- egy légynek se tud ártani

- konfliktuskerülő

- viszonylag jóképű (főleg túlsúly nélkül )

- különleges gondolkozasú

- sok dolog érdekli ( pl zene , filmek , természet , történelem )


ápr. 29. 14:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/89 anonim ***** válasza:
18%
Legalább a humora jó
ápr. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/89 anonim ***** válasza:
71%
#81: humora ennek? Hol?
ápr. 30. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/89 anonim ***** válasza:
17%

Elsősorban a válaszokat ítélve. Ilyenkor szokták azt mondani, hogy "kiugrasztotta a nyúlt a bokorból". Mivel itt a gyakorin a felhasználók valójában nem indivídumként funkcionálnak, hanem "tömegként". Tehát az itteni "tömegnek" már egy önálló személyisége van. Itt már nem különálló indivídumok válaszolnak, hanen a "tömeg". Elég egyetlenegy rákos sejt és az egész makroszövet rosszindulatú daganattá változik. Mint amikor egy almáskosárban van egy penészes rohadt alma és pár nap múlva már az egész kosár ehetetlen moslékká változik. Itt a moslék van csak jelen. A moslék nem fog nyugodni, amíg mindenki be nem fog rohadni, mint amilyen ő is. A moslék egyetlen célja mindent és mindenkit lehúzni és lerántani.


Az egész kategória tulajdonképpen ez. Itt soha senkire semmi jót nem írt még senki. A moslék inkább kínhalált halna csak nehogy egy legkisebb bátorító vagy pozitívat is kelljen írjon valakire is. Így pedig minden egyes kérdésben mindig automatikusan leglehúzóbb, legnegatívabb opciót fogják választani.


Amondó vagyok mindent tegyünk oda ahova való. A moslékot öntsük a disznóólba a malacok közé. Ezek mind csakis odavalók.

De egészséges ember nem foglalkozik a moslékkal. Oda sem figyel rá, mert tudja, hogy csak az idejét pazarolja.

ápr. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/89 anonim ***** válasza:
88%

De mi jot írnánk erre utolsó?

Én nem vagyok milliomos. Tehát nem várom el a férfitól, hogy az legyen. Nem vagyok filmsztár, nem várom el, hogy a másik az legyen. Nincs autom, nem várom el a másiktól, hogy neki legyen. Érted ? Nem vársz el olyan dolgokat, amiket nem tudsz teljesiteni. Vagyis elvárhatod, max nem találsz senkit.

Nekem 55 kilós nőként nem vonzó egy kövér férfi. Na bumm.

ápr. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/89 anonim ***** válasza:
67%
83 téged a disznók se ettek meg...
ápr. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/89 anonim ***** válasza:
14%

#84


A gyakori kérdések társkeresési kategóriája pont nem arról híres, hogy mindenki (nőket is beleértve természetesen) csak azt várja el a másiktól amit ő is teljesíteni tud.

ápr. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/89 anonim ***** válasza:
71%
Enyhe trollkérdés illatot érzek a levegőben...
ápr. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/89 anonim ***** válasza:
0%

83 ~ Akkor te is az vagy? :D :P S én hol vagyok? Vagy most mégis hogyan illik az indivídumba? :D :P

Ettől függetlenül like-oltam, mert önmagában a duma nagyon jó volt.

máj. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/89 anonim ***** válasza:
Ha a kérdéshez viszonyítva nő lennék, akkor 2 kivétellel nem lenne hátrány. Amúgy meleg vagyok. :P Egyébként páromnak sem hátrányok ezek, 3 kivétellel mind a ketten benne vagyunk. A korábban említett 2 kivétel: kövér és nem akar változtatni. Harmadik: magasabb vagyok.
máj. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!