Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány sikertelen ismerkedés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány sikertelen ismerkedés, kaland, kapcsolat után találtál rá arra, akivel igazán jól érzed magad, aki a társad, párod lett?

Figyelt kérdés
máj. 1. 10:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, sosem számoltam.
máj. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Négy hosszabb kapcsolat után, hosszú magányban sem tudom elmondani,hogy egyáltalán reményem lenne az igazán boldog és tényleg összhangon alapuló kapcsolatra. De már nem is érdekel,egyre lököttebbek az emberek ahogy látom és az "igények " ahogy elszálltak....
máj. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Második lett az igazi. Igaz csak 18 évessen kezdtem csajt keresni.
máj. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha.
máj. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 50.
máj. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem számoltam. 28 éves koromig két hosszabb kapcsolatom volt. Az egyik 3 év együttjárás után, 22 éves koromban ért véget. A másik egy elkapkodott, eleve kudarcra ítélt házasság volt, 4 évig tartott. Ezeken kívül csak sodródtam, egyik sem volt kapcsolatnak nevezhető. 28 évesen jöttem össze a második férjemmel, házasságunk az ő haláláig tartott.
máj. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
16 èves koromtól kezdve randizgattam,voltak rövidebb kapcsolataim,meg kettő viszonylag hosszabb ès 27èves koromra találtam meg a páromat,már 4ève együtt vagyunk.
máj. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lenne ilyen, aki minden szempontból bejönne, de természetesen tiltott gyümölcs egyelőre.

Hosszabb kapcsolatom három volt plusz pár próbálkozás meg kudarc. Igazából már belefáradtam én is a keresgélésbe és nem szeretnék senkinek megfelelni...

máj. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a randikat, ismerkedéseket nem vesszük, hanem csak azt, amiből kapcsolat is lett, akkor a férjem a 8.kapcsolatom. Ebben benne vannak a többéves és pár hónaposok is és az első fiúm is, akivel 15 éves koromtól 17 éves koromig voltam. 28 voltam, mikor megismertem a férjem.
máj. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

5 próbálkozás után a 6. lett az igazi.

7,5 éve vagyunk már együtt.

27F

máj. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!