Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik feladták az ismerkedést,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik feladták az ismerkedést, mennyi sikertelen idő után? Volt előtte kapcsolat, ha igen, miért ért véget?

Figyelt kérdés

Én most vagyok annak a határán, hogy ezt az évet (nem mintha sok lenne belőle) még rátolom, de ha december 31-én sincs kapcsolatom, akkor abbahagyom. Annyira új évet kezdek, hogy aznap pl. kopaszra fogom lenyírni a hajam, egyfajta megtisztulásként.


További érdekesség, hogy régebben kopasz voltam, amivel elriasztottam a nőket. Na, azóta se lettem sokkal sikeresebb, úgyhogy miért is ne térhetnék vissza.


2023. dec. 3. 21:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Miert kellene feladni? Ugy beszelsz a parkeresesrol mintha valami baromi megterhelo fozikai melo volna. Akkora truvaj estenkent valoszolni par mondatot valami csaj jeloltnek? Egyebkent is a gep elott doglesz, akkor legalabb foglalkozz ezzel ragorcsoles nelkul. Amikor azt mondod, hogy feladod, akkor fenyegeted a vilagot ezzel? A vilag le sem szarja a pukkadasodat, te maradsz magad, nem a vilag.
2023. dec. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Rátolod?...

Ezt hogy érted?

A szerelmet nem lehet betervezni.

Egyébiránt ha most nincs kiszemelted, kizárt, hogy 27 napon belül szerelmes legyél. Az több idő.

2023. dec. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Nő vagyok, teljesen kilátástalan helyzetben, tavaly június végén vettem rá magam a netes társkeresésre (amitől irtóztam és a mai napig irtózom), én is kb. így, dec. 31-én tervezem feladni. Élőben meg úgysem fog jönni senki, ahogy eddig sem.

Úgyhogy 32 (és fél 😃) évesen azt hiszem, végleg pontot teszek a téma végére. Majd következő életemben talán szerencsésebbnek sikerül születnem.

2023. dec. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Sztem az elso féle hozzáállás jobb, nem kell itt ezt ennyire deklarálni hogy na én most akkor januárban abbahagyom végleg, majd a következő életben, ennek annyi itt az út vége stbstb. Ha valakibe belefutsz aki hat rád annyira hogy megéri megpróbálni akkor bedobod magad, ha nem akkor nem. Egyébként meg csináld a dolgodat, éld az életed nem kell, egy átlagos dolgozó, tanuló, szabadidejében, sportoló stb. embernek amúgy sem reális hogy nozesre fordítsa az összes idejét meg energiáját.
2023. dec. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%

Feladni? Minek? Igazából mindegy mit csinálok 😄 attól, hogy kijelentenék valami konkrét dátumot, még nem változna semmi. Az ismerkedéssel amúgy sincs különösebb gondom, könnyen találok lányokat barátság extrákkal kapcsolatra,vagy alkalmira😎, viszont az tény, hogy nem ilyen kapcsolatot keresek.😒 Még évekkel ezelőtt voltam szerelmes, de sajna viszonzatlan volt, azóta nem jön ez az érzés, pedig eskü örülnék neki, még a viszonzatlan is jobb lenne, mint ez a tengés lengés.

Szóval végül is nem adok fel semmit, de direktbe nem is görcsölök rá a témára, hanem lesz,ami lesz, úgyis leginkább a szerencsén múlik,h belebotlok e egy olyan lányba,aki rabul ejti a szívem.😍

2023. dec. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Feladni nem akarom egyenlőre, max újra tervezni.


Lassan 1 éve ismerkedek Tinderen, konkrétan nulla sikerrel, a lájkolóim is mind kövér lányok, ami sportos testalkatúként úgy, hogy rendszeresen sportolok picit unfair.


Ezen az sem segít, hogy vidéki vagyok, amikor fent vagyok Budapesten munka miatt gyakran aznapra tudnék randit szervezni úgy, hogy azon a napon álltunk párba.


Szóval (nekem január 31. az időpontom) ha január végéig nem találjuk meg egymást a leendő barátnőmmel, akkor elkezdek vagy Pest fele nyitni olyan szempontból, hogy felköltözök, illetve itt vidéken megpróbálok offline ismerkedni, mert amúgy nagyon sok jelet kapok élőben ismeretlen lányoktól, de nem mertem kezdeményezni soha :D

2023. dec. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én már baromira unom, és pár éve teljesen feladtam. Egy nőt sem érdeklem amúgy sem, kegyetlen sokat próbálkoztam élőben is, neten is. Semmi értelmes nem jött össze soha.

Társkereső se jött be, kb. semmi.

Amíg fiatalabb voltam, volt néhány próbálkozásom, ami sikeres volt. De mióta felnőttem, azóta kb semmi nem jött össze.

Nincs is annyi lehetőségem sem természetesen már, de ez van.

2023. dec. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az egész életem után. Egyre rosszabb lesz, hogyha tovább folytatom. Persze így se jó, mert magányos vagyok, és már a depresszió és az önbántalmazás is bekukucskált az életembe.
2023. dec. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nagyjából 30 éves koromra adtam fel. Volt előtte néhány rövidebb kapcsolatom, és mind azért ért véget, mert a lány undorodott a külsőmtől.
2023. dec. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

4: Nekem mondjuk "kell" deklarálni, mert bármilyen szánalmas is, de én előfizetéssel tolom. Anélkül még egy match sem jött volna össze az elmúlt 1,5 évben.

Az meg hülyeség, hogy valakibe csak úgy belefutok, aki annyira hat rám. Eddig sem történt meg, nem 30 fölött fog. Kibe futnék bele? 50-es tokás-pocakos alkesz Józsiba a helyi kocsmából hazafelé tántorogva? Kb. erre a szintre van esélyem élőben. Kösz, nem.

3. voltam

2023. dec. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!