Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az elképzelhető, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elképzelhető, hogy valaki az élete legtöbb területén jól teljesítsen, csak a társkeresésben akadjon el?

Figyelt kérdés
Vagyis a legtöbb ember, aki tartósan nem talál társat, más problémával is küzd, vagy egészségileg nem áll ott, vagy anyagilag, vagy nincsenek meg a szociális készségei. Viszont ismerek olyanokat is, akik ezeket a feltételeket teljesítik, nem csúnyák, nem buták, van egzisztánciájuk, humoruk és mégsem találnak társat. Mi lehet akkor gond? Túl sokat válogatnak vagy csak ennyire a szerencsén múlik ez?

máj. 1. 23:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet nem momunukatív, bunkó, lekezelő...csomó oka lehet.
máj. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Öööö... esetleg próbálj meg NEM általánosítani, kérdező, hanem minden ilyen esetet külön-külön megvizsgálni, ha már ennyire szereted beleütni az orrodat más emberek magánéletébe.
máj. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
létezhet
máj. 2. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

"Lehet nem momunukatív, bunkó, lekezelő...csomó oka lehet."

Egyetértek

Ha a férfi se nem bunkó, se nem lekezelő akkor elég gyengék az esélyei a nőknél.

Viszont gőzöm sincs mit jelent a "momunikatív", talán a talpnyaló szinonímája?

máj. 2. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4 kominilatív...ne játszd az értetlent.
máj. 2. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Elkéoesztően magasak és teljesithetetlenek a férfiak elvárásai legalabbis ami a nők külsejét illeti.
máj. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Létezhet, élő példa vagyok rá.


Jó munkám van, szép lakásom és szép autóm. Átlagosan nézek ki.

Nem vagyok egy társaság közepe, de viszonylag könnyen illeszkedtem be eddig minden társaságba, amibe bekerültem, vannak közeli 25+ éves barátságaim is, haveri kapcsolataim is.



Ha viszont párkapcsolatról van szó, akkor amint elkezd igazán érdekelni a másik, akkor átmegyek totális balf*szba. Annyira félek attól, hogy valamit rosszul csinálok, és ezért elhagynak, hogy inkább mindig én akarok a másik kedvére tenni. Ez pedig nem vonzó.

máj. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A párkeresést nehéz ezekhez hasonlítani, mert amíg munka fronton az ember tettei az esetek 95%-ban előre tudják juttatni, ismerekedésnél mindig 50-50 a kiinduló pont, aztán, ha a másik személy beállítottsága olyan, máris a “ház van előnyben”.


Túl sok jó egzisztenciájú, sikeres férfi van már ahhoz, hogy egy adott nő bőven tudjon válogatni, ilyenkor meg már az ízlés és a kis apróságok fognak dönteni, amik külső szemlélőként nem is biztos, hogy feltűnnek.


Akit én ismerek pl. kb a párkapcsolatot is úgy közelíti meg, mint a munkát, hogy akkor jó, ha az egy lineáris görbén szépen ível felfelé minőségileg. Csak ugye ez nem ilyen egyszerű, általában elmondása szerint ez a hozzáállása feszéjezi is némileg a nőket, továbbá ő is sikertelenségnek él meg egy-egy hullámvölgyet, ami meg kihatással van mindenkire.


De ez csak egy a valószínűleg több ezer esetből.. szóval ahány ember annyi ok létezik.

máj. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Példának itt vagyok én, vakon önálló, rendezett életem van, de potenciális partnerként senki sem tekint rám!
máj. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet nem tud stratégiailag gondolkodni.
máj. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!