Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Leveszed a karikagyűrűdet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leveszed a karikagyűrűdet, ha a szeretőddel vagy? Nem zavar ha rajtad/szeretődön marad miközben együtt vagytok?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem, mert többször látttam már olyan "párt" ahol csak az egyikőjükön volt gyűrű.
2018. jan. 2. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Ennek kéne, hogy a legkevésbbé zavarjon.


Te tényleg olyan ostoba vagy, hogy azt hiszed, ha a pár egyik felén nincs gyűrű, akkor szeretők? Ezer oka, lehet, amiért nem hordja.


De nagy az állatkert!

2018. jan. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bírom, ahogy felteszik ezeket a kérdéseket... Mintha a világ legtermészetesebb dolgáról kérdeznék az embert. Fel sem merül a kérdezőben, hogy vannak nem gerinctelen féreg emberek. Biztos magából indul ki.
2018. jan. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem írtam hogy azt gondolom hogy mind félrejár ahol csak az egyik félen van karika, mert nincs is így. 2 kérdést írtam ki, meg hogy miről jutott eszembe a téma, a kérdésekre várnék választ az érintettektől. Az első kettő meg haladjon tovább ha nem tud válaszolni a kérdésekre.
2018. jan. 2. 17:00
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Engem zavar ha a pasi viseli a jegygyűrűt pedig se szerelmes nem vagyok belé, se nem akarok tőle semmit. Mégis zavar magam sem értem bár minden ékszer zavar egy pasin.
2018. jan. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ. Én szeretem levenni a sajátomat,de volt már rá példa,hogy rajtam felejtődött a szenvedély hevében. A szeretőm nem hordja a sajátját alapból sem.

24N

2018. jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most csak élettársam van, így még nincsen gyűrűn, de sajnos szeretőm sincsen 2és fél éve már ...40f
2018. jan. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az otodik egy tipikus rossz hutlen ...

Ha mar van ferjed vagy feleseged miert kell felre lepni?

Nem gondoljatok hogy ez a masiknak faj es rosszul esik?

Eleg szanalmas...

2018. febr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!