Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet találni még olyan 26-36...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet találni még olyan 26-36 közötti nőt aki nem külső és egzisztencia által választ férfit?

Figyelt kérdés
Csak a gyakori ennyire retadrált vagy nem létezik már normális kapcsolat? Ahol az emberi értèkek a döntőek?
máj. 4. 09:24
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

6


Ne forgasd ki. Azt írtam önállóan él. Én ebbe belegondoltam azt hogy fent tudja tartani a lakhelyét és igen! Tud magának ételt is venni. Így nem kell száraz kenyeren élnie.



Ti ezen a pénzes dolgon azért akartok fent, mert nektek mindenki ambiació nélküli lusta szar aki nem keres minimum 600 ezer nettót, hanem mondjuk csak 320 at.

máj. 4. 09:59
 12/37 anonim ***** válasza:
15%
Munkakerülő alja szegény nők. Nekik mindegy neki milyen férfi, csak tartsa el őt.
máj. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
81%

Elsőre mégis szerinted mi kelti fel a másik figyelmét?

Naná, hogy a külső.


Az egzisztencia meg ebben a korban azért már annyiban fontos, hogy lehessen vele tervezni közös jövőt, ne egy link, élhetetlen tróger legyen, akinek nincsenek céljai.


Ilyenfokú igénytelenséget egyszerűen nem várhatsz el...

máj. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

13


(Az egzisztencia meg ebben a korban azért már annyiban fontos, hogy lehessen vele tervezni közös jövőt, ne egy link, élhetetlen tróger legyen, akinek nincsenek céljai.)



Gondolom nem lehet téged arról meggyőzni hogy millió olyan körülmény lehet ami miatt valaki nem gazdag és nem is lesz. Ez nem = azzal hogy Link , tróger , céltalan… stb

máj. 4. 10:09
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

Tehát akkor számít mennyit keres, hisz eleget kell keresnie ahhoz, hogy önállóan éljen. A nők 90% is ugyan ezt kéri a férfitól, nem igazán többet (vagy ha gyereket is akar, akkor igen valamennyivel többet), szóval számít az anyagi helyzete.

De ezeken felül sok olyan ronda nőt találsz aki hó végén 0-ra jön ki és neked kell amúgy minden éttermet, programot, nyaralást fizetni.

máj. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

15


De miért írsz lesz olyan valótlan állítást amiről te magad is tudod hogy az? Hány férfi szájából halottad hogy Gizike 250 ezret keres ezért takarodjon nem érdekli. És mennyi olyat olvasni hogy ha a férfi nem diplomás , keres vagy 600 ezret , nincs lakása meg autója stb akkor kuka azonnal? Ugye hogy az utóbbi kerül elő mindig mint vita tárgya?

máj. 4. 10:34
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

Igazából egyiket se hallottam a való életben, csak itt gyakorin.

Ettől függetlenül látod, neked is számít az egzisztencia, mert van egy standardod milyen szinten legyen minimum a másik.

máj. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

#13 vagyok.

Arról nem lehet meggyőzni, hogy valaki önhibáján kívül tengődik otthon, és a csodára vár + másokon élősködik.


Aki nem gazdag, mert nem keres annyit, de tesz magáért, akarja, hogy jobb legyen, és nem másokat húz le, arra nem mondta senki, hogy gáz.

máj. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező, a stílusodból meg magából a kérdésből, amelyet mintha egy hisztis óvodás írt volna, következik, hogy nem vagy egy lángelme. Neked is számít a külső, és te sem akarsz egy csöves nőt a nyakadba.


Az értelmes, önálló nők többnyire annyit akarnak, hogy a férfi ne a nyakunkban lógjon, ne húzzon le minket anyagilag, ne élősködjön, legyen igényes a megjelenésére, a személyes környezetére. Ez szerintem alap elvárás. Ha ennyit nem tud nyújtani (saját magadnak!!!), akkor ne akarj párkapcsolatot, vagy keress egy magadhoz hasonló disznót, akivel együtt élhettek az ólban.


A férfiak közt nagyon sok a gold digger is, meg az életképtelen nyomi is. Ezek a típusok amúgy a tehetősebbek között is szép számmal előfordulnak, érdekes módon. Én randiztam nagyon gazdag, rózsadombi villában élő csávóval, aki full életképtelen volt, és mellé smucig is. Hamar ejtve lett.


Azt meg látom, hogy buta vagy, de annyira ne legyél már, hogy ne vedd észre, a "női"válaszok többségét incel trollok írják ki, mivel ők a legaktívabbak itt a fórumokon.

máj. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
37%

16!

A nettó 600 manapság alap egy férfinál. Az alatt nem nagyon van élet. A diploma nem fontos, mert ha lerakja a min. 600-t az asztalra egy szakmunkás bizivel, nekem már jó.

máj. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!