Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet olyan férfit találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan férfit találni, akinek van pénze, egzisztenciája? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Nem aranyásó vagyok és már nem is fiatal.

Nekem is van már elég pénzem, felépített élet, nem akarok többet elérni, nem kell nagyobb ingatlan, nagyobb autó, drágább nyaralás. A cél az, hogy olyan férfit találjak, akinek minimum ennyi van. Nem szeretnék olyannal ismerkedni, akinek ugyanannyi ideje volt felépíteni az egzisztenciáját, mint nekem, ennek ellenére semmije nincs. Ahogy végzettségben, műveltségben is a hasonlót keresem, anyagiakban is. Nem szeretnék neten ismerkedni, azt hiszem. A valóságban (sem) ragaszthatok ki magamra egy táblát, hogy csak pénzesek jöhetnek, nagyon direkt lenne és nem is ez a fő kitétel. De fontos.

Hogy lehetne célirányosabban keresni? Arra gondoltam, ha igazán dúsgazdaggal szeretnék ismerkedni, akkor biztos puccos bálokba kellene járni (de nem ez a cél, ahogy írtam korábban is), vagy ha hírességgel, színésszel, művésszel akarnék megismerkedni, akkor az ő köreikbe. Így értem a célirányosságot.

Még egy konkrétum, vagy valami, ami segíthet, hogy jobban érthető legyen, mire a kérdés: van több lakásom, Bp nem jó, nem rossz kerületeiben. Szívesen megismerkednék olyan férfival, aki annyival több nálam anyagilag, hogy egy drágább kerületben él. (Nyilván úgy, hogy van rá fedezet, nem úgy, hogy bérel egy lakást a Rózsadombon, de közben nincs rá pénze, hanem koldul.)


2022. máj. 20. 09:45
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
61%
Kort írhattál volna mondjuk :).
2022. máj. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
85%
De miért vársz el valakitől többet, mint amit te létre hoztál az életben? Valahol megértem, hogy ebben a korban már valamit villantani kell, de tényleg az fogja meghozni számodra az igazi boldogságot, hogy nem a IX. kerületben fogsz lakni, hanem a Rózsadombon?
2022. máj. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
76%
Párdon, túl korán nyomtam meg a submitot. Szóval ha mondjuk 30, nagyon-nagyon max. 35 éves vagy, akkor Pesten a sznob szórakozóhelyeken. Symbol a legjobb. Azon belül is kezdj el helyezkedni és olyan lányokkal barátkozni, akinek van bejárása a VIP-be. Nekem barátaim miatt vannak olyan lány ismerőseim akik néha bevittek oda (igen, lányok vittek be :D), láttam mi van ott. Ott találsz kedvedre. Rózsadombit is.
2022. máj. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
71%
Lányfuttató barna bőrű tezsvíreknek van dohánya bőven, ha nálad ez a szempont.
2022. máj. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne pénzed akkor tudnád hol keress ilyet, sőt a társaságodban is lenne.


-> neked nincs pénzed

2022. máj. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
80%

5.-nél a pont.


A pénzes, az eleve pénzes helyekre jár.

2022. máj. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ, azért várok el többet, mert az ember ilyen, többre vágyik, többre törekszik. Ha valaki több, mint én (barát vagy párkapcsolat), az engem is emel. Nem feltétlenül csak pénzre értendő, hanem ha valaki nem káromkodik, én meg igen, akkor szeretnék olyan lenni, mint ő, hozzá akarok hasonlítani, én sem káromkodom. Ha a párom becsületesebb, mint én, én is olyan akarok lenni. Ki az, aki lefele választ és diplomásként direkt szakmunkással akar összejönni? Aki egy finom, művelt valaki, de azt keresi, akinek kilóg a kapanyél a szájából?

Igen, lehet, hogy boldogabb lennék a Rózsadombon, ez önértékelési hiány.

Lehet, hogy az ötösnek igaza van, és nincs pénzem, ez egy kérdésből nem tudható, troll vagy hazug is lehetek.

Én itt csak egy kérdést tettem föl, a véleményeteket kértem. Köszi.

2022. máj. 20. 10:27
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem 35 vagyok, több annál. Bár ez nem tudom, miért fontos a válaszadás szempontjából. Persze lehet, nektek mégis fontos. 25 évet dolgoztam már életemben.
2022. máj. 20. 10:28
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
A saját társasági körödből kéne ismekedj, ami látszólag nincs. A pénzhajszolás mellett erre érdemes lett volna odafigyelni. Most így mit mondjak neked? Próbálj új puccos körökbe járnI? Nem fog működni.
2022. máj. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
77%
Tyű, micsoda igények. Mondom ezt nőként. Szerintem a puncson keresgélj, mert neked az a szint kell, nem pedig a veled egykorú Pisti meg Józsi a Lidlből, aki csak egy albérletet fud felmutatni és koldulja a pénzt.
2022. máj. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!