Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálnál csávóként ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál csávóként ha a csajokat utálnád mert csak a szépfiúkkal foglalkoznak, amikor elutasítanak akkor mégjobban, így látni se lenne kedved őket sehol nemhogy csajozni?

Figyelt kérdés

máj. 11. 11:55
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
66%
10, akkor ne menj a barinőkkel bulizni. Vagy el nem tudom képzelni, ezt hol "kell" hallgatnod.
máj. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
74%

10


Csak azért dühítő számodra mert nem te vagy az a bizonyos szépfiú, ergo féltékeny vagy.


Törődj bele, semmi sem fog változni ha ezen idegeskedsz meg kérdéseket írkálsz ki.


Mindenki a széphez vonzódik. Fogadd el.

máj. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
87%
Provokatív kérdéseket írnék ki gyakorira, bízva abban, hogy felbosszantok pár női olvasót, illetve hasonszőrű egyénnel szimpatizálok. Aztán a nap végén gyűlölném magam, mert fáj az érzés, hogy nem leszek képes reprodukálódni, a vérvonal itt megszakad, evolúciós zsákutcához ért ez a génkombináció.
máj. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:
Na ha a szépségemet kimaxolva sem elég, akkor minek odamenni egy csajhoz is, ha úgyis tudom hogy a nálam szebbel fog dugni ma este és látom hogy az összes csajt csak a szépfiúk érdeklik.
máj. 11. 12:10
 15/50 A kérdező kommentje:
Miért, ha van egy legyőzhetetlen rivális, de muszály harcolni ellene, nem az a normális reakció hogy az ember szövetségeseket keres?
máj. 11. 12:11
 16/50 anonim ***** válasza:
77%
Jobb emberré válnék és megválogatnám az ismerőseimet.
máj. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
17%

Én ilyen vagyok, én a nőket a 21. század antikrisztusainak nézem, minden nagyobb haláleset, zsidó irtás, 9/11, Krisztus keresztes feszítésétől kezdve Titanic, a jelenlegi Orosz-Ukrán háború stb stb, ezekért mind a nők a felelősek, és ez azért van így, mert mindig a legjobb pasit akarják maguknak, pl, biztos vagyok benne, hogy a Titanic egy nő miatt süllyedt el, ha megnéznénk a dolgokat, ha ott lettünk volna, biztos vagyok benne, hogy egy nő elszámolt valamit, és ennek a számításnak az lett a vége, hogy több mint 1500 ember halt meg, szeritem annak idején már, főleg, hogy hihetetlen mértékben ugrott az iparosodás, már nőket is alkalmaztak mérnöki munkákra, tessék, itt az eredménye. Lehet szólt egy férfi neki, hogy Katalin, nézze át mégegyszer az anyagfáradási hányadost, minden bizonnyal nem jött be neki a pasi, ezért Katalin szart rá, de ha egy fullos pasi szólt volna neki, akkor egyből beleremegett volna a méhe, hogy úristen a Józsi megkért valamire, ezt rögtön intézem, számolom, csinálom, futok, szaladok.

Pl itt van a Názáreti Jézus, elvileg a farizeusok feszítették keresztre, biztos vagyok benne, hogy egy nő állt a háttérben.


Én olyan szinten undort kaptam nőktől, hogy számmal leírni nem lehet, miért mindig a legjobbképűbb, legmagasabb, legizmosabb kell nekik....nem tudom. Gyűlölöm és egyben szeretem őket, szeretem őket mert van puncijuk, seggük, mellük és szájuk, akikkel kellemes dolgokat tudnak csinálni a farkammal, de gyűlölöm is őket, mert én ezekből kimaradok mert csúnya, amorf, kopaszodó szar vagyok....


A képletben a fizikai test látványa a probléma, a nőket hihetetlenül elviszi egy széles váll, vagy egy izmos bicepsz, egy széles állkapocs, vagy egy dús borosta vagy haj, vagy egy kidolgozott vádli. Az, hogy a férfi benső értékei milyenek, az ma már teljesen mindegy, lehet bántalmazó, drogfüggő, vagy épp kedves, törődő, hűséges, lojális, teljesen mindegy, ha sorozatgyilkos vagy, vagy ha pedofil, őket az sem érdekli, csak legyél magas, izmos, jóképű....kb a kutyákkal egyenértékű a nőknek a lelkülete, a kutyának is mindig a jutalomfalat a fontos, azért lógnak rajtad, mint a nők is, jóképű, izmos, magas...vicc.

máj. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:

Ugyan már, a nagy és kegyetlen vérengző uralkodók többen a férfiak voltak.


De kit érdekel a múlt, az a lényeg hogy szar az egész hogy 1-2% férfinak van a Kánaán diszkóban, Tinderen, szockörben, mindenütt, a többi meg ez ellen a rendszer ellen nem fog össze.

máj. 11. 12:42
 19/50 anonim ***** válasza:
36%
És mit csináltok ha összefogtok? Kényszeríted a nőket hogy kezdjenek veled vagy mi?
máj. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
74%
Szóval, a férfiak 98-99 dzázaléka szingli, elutasított, parkoló pályán veszteglő? Csak, hogy értsem a matekot.
máj. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!