Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálnál csávóként ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál csávóként ha a csajokat utálnád mert csak a szépfiúkkal foglalkoznak, amikor elutasítanak akkor mégjobban, így látni se lenne kedved őket sehol nemhogy csajozni?

Figyelt kérdés

máj. 11. 11:55
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
71%

Elgondolkodni azon, mit értékelne, mit tart vonzónak egy nőben azon túl, hogy "szép".

Ha csak ennyi kell neki az igen sovány. De, én egy valóban inteligens, pozitív pasit se ismerek, aki a "sohasenki" kategóriát erősítené. Olyat igen, aki igencsak képzavarban van magát tekintve és olyan jó tulajdonságokat képzel magának, ami sose volt.

Emellett elkezdhet javítani a külsején, programokra járni, amik érdeklik (nem úgy mint te a discoba, hanem valóban azért, mert kedve van hozzá) ott nyithat mások felé, építhet szociális hálót, ami további rendezvényeket, kapcsolatokat hoz. Így pedig bőven elég emberrel kontaktál, hogy valaki felfigyeljen rá az erőltetett, izzadságszagú direkt ismerkedést kihagyva.

máj. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
83%

#29


Felismernie, hogy a nők is vonzó párt szeretnének

máj. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
74%
Fizetős 😎
máj. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal, sportos, jóképűként sem könnyű. Diszkó sem kell, elég boltban, utcán, munkahelyen látni, hogy stírölnek, a bátrabbak próbálkoznak is, mert az nem lehet, hogy ha foglalt is vagy, akkor hűséges, mert ilyen kinézettel csak fuckboy lehetsz.
máj. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
69%
Elszörnyednék azon, hogy benyeltem az incel eszméket és igyekeznék megszabadulni ettől önkritika gyakorlásával, önfejlesztéssel és pszichológus segítségével, hogy értékes emberré válhassak.
máj. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
91%

"mint minden normális ember, szeretne egy szép lányt"


Hatalmas előrelépés lenne, ha rájönnél, hogy ezekbe a normális emberekbe a nők is beletartoznak, és ők is szép párt akarnak.


Ugye érted, hogy 100%-osan tudod, mit éreznek ezek a nők? Nekik is szép kell, neked is.

máj. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most ha én egy dagadt, mégis lapos mellű, csálé fogú, szépségideált meg se közelítő nő vagyok, utálnom kéne a férfiakat, amiért még a magadfajta nőgyűlölő incel is "szép lányt" szeretne magának, és mindenhonan, még egy rohadt samponreklámból is az árad felém, hogy egy nő legyen gyönyörű, jó seggű, meg jó mellű? Ráadásul engem nem azért bosszant a külső túlértékelése, mert én nem vagyok dögös, hanem mert még ha dögös volnék is, végtelenül lealacsonyító ez a hozzáállás, minden motivációm elvész arra, hogy jó csajjá kupáljam ki magam. Szeressenek a seggemért? Most komolyan? Ez a cél? Ezért izzadjak a konditeremben?

Te komolyan arra vágysz, hogy egy jó csaj az izmos vádlid, valamint a tárcád és más testrészeid vastagsága miatt bukjon rád?

Szerintem a baj az, hogy olyan piacokon árulják magukat az emberek, ahol nyilván a külső az első input (szórakozóhely, tinder). Nincsenek közösségek, ahol előbb ismeretséget köthet egy halom ember, és van alkalmuk csak ezután megtetszeni egymásnak. Szerintem munkahelyeken, tanfolyamokon, hobbikhoz kapcsolódó közösségekben célszerű ismerkedni. Nem mondom, hogy lehetetlen neten vagy egy bárban, de azért lássuk be, alacsony sikerrátát várhatunk egy olyan módszertől, ahol egy effektíve vadidegenről kell eldönteni, hogy akarod-e őt, és a nagy merítések miatt érthető, ha a belső szűrőjét úgy állítja be az ember magában, hogy minél kevesebben maradjanak versenyben, hiszen egyszerre sok férfival vagy nővel nehéz ismerkedni, muszáj szűkíteni a kört, és ezt csak a rendelkezésre álló minimális információ alapján tudja az ember megtenni. Ez pedig a külsőségek felértékelődéséhez vezet. Nem a nőkre vagy a férfiakra kell emiatt haragudni. Meg kell tanulni más tereket találni.

Hajrá!

máj. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:

Ha a csávók körülbelül 1%-a csajozik be diszkóban, míg a csajok több mint 90%-a szép, hacsak nem ápolatlan, vagy valami kétajtós szekrénynek született, akkor viszont tényleg kijön ez. Hogy a férfiak a normális nőket szeretnék, a nők viszont csak a nagyon gyönyörű férfiakat.


Nem csak a kondi, újjászületés se lenne elég, hisz akkor napi egy vödör tejet kéne inni hogy minél magasabb legyen az ember és még akkor is lehet hogy nem elég jóképű. :D

máj. 11. 15:02
 39/50 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozz otthonról, rendelj a boltból ételt és nem kell látnod őket, amennyiben az étel futár meg a bolti kiszállító nem nő
máj. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
Ha kiszúrod a szemed csak hallanod kell őket
máj. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!