Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők közül miért a "bölcsész",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők közül miért a "bölcsész", "intellektuális" , "művész" típusúak vonzódnak hozzám, pedig én a "top+miniszoknyás" típusra vágyom?

Figyelt kérdés
Azt hittem a külső az oka, 5 év alatt szépen kigyúrtam magam, tetoválásom is lett, de nem változott semmi , a fitness-es csajok, a "top+miniszoknyás" kinézetűek lényegében nem vesznek észre, ugyanúgy a felsorolt típusú lányokkal hoz össze a sors.

máj. 12. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Értelmezni se tudom a kérdést...mit látnak benned a bölcsész meg művész csajok,ha ilyen felszines egyszeru kis faek vagy?

Vagy most csak a kulsejukre mondod hogy olyan "bölcsészes"?

máj. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

# 1


grafikus vagyok, hobbiból művészeti dolgokkal foglalkozok, fotózás, videózás, könyvírás.


De mint férfi a "top+miniszoknyás" nőket tartom vonzónak.

máj. 12. 14:04
 3/8 A kérdező kommentje:

# 1


igen ahogy mondod bölcsészes az öltözködésük, kinézetük de nekem ez nem vonzó.


Szépek lennének olyan igazi csajos ruhákban.

máj. 12. 14:06
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat.. akkor csak annyi lenne a válaszom hogy azért ők vonzodnak hozzád mert ők nem felszinesek, mint te, és remélik hogy lehet közös hobbibol valami több
máj. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

# 4


de bennem mi a felszínes? hogy őszintén felvállalom hogy nem tartom vonzónak őket és külsőre más típusú nők tetszenek?


Egyikkel sem jöttem össze, még szexre sem.


Nem fogom átverni őket hogy csak szex miatt, "arra jó lesz" alapon szórakozgassak.

máj. 12. 14:13
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az mit jelent, h bölcsészes öltözködés? O.o
máj. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én bölcsészkarra járok és itt is vannak fitnesses miniszoknyás lányok.
máj. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen nő hord manapság csak úgy hétköznap miniszoknyát? Menjek le a sparba miniszoknyába, hogy a helyi apukák csorgassák rám a nyálukat? Buliba szeretek minibe menni vagy szexi rövidnaciba, de hétköznap hova hordjon az ember ilyet…egyetemen, munkahelyen nem szabad.
máj. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!