Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is van így, hogy ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így, hogy ezért nem akar többé ismerkedni?

Figyelt kérdés

Annak ellenére, hogy szüleim 25 éve együtt vannak és boldogok, sajnos nekem soha egy jó tapasztalatom nem volt.

Egyszerűen nem tudom és nem is akarom elfogadni, ahogyan a férfiak működnek, mert én nem így működök, és számomra gyomorforgató az egész. Én nem úgy látom, hogy képesek lennének bárkit is igazából

szeretni, örökké csak azt lesik

kényszeresen, hol, milyen jó

csajok vannak, kit lehetne

megdugni, és ha még esetleg nem

is csalja meg a párját valaki,

fejben minden nap megteszi, meg

másokra masztizik.. Mondom ezt

egyébként annak ellenére, hogy sosem derült ki senkiről, hogy

megcsalt volna, de mégis

undorom ettől. Meg folyton

legyen az ember készenlétben, meg szolgálja ki a másikat..

Nincs okom önbizalom hiányra, nem is ez a gond, hanem, hogy hiába is van vagy nincs, nekem ez így ilyen formában nem szeretet.


Nem mondogatom ezt amúgy senkinek, egyszerűen csak nem ismerkedek már hónapok óta, de kíváncsi lennék, más is érez-e esetleg hasonlóan.


28N


máj. 12. 20:50
1 2 3
 1/22 Noren1989 ***** válasza:
44%

Sok, krvasok enter.


Ezzel engem is hazavàgnãl.

máj. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Ugyanezt érzem. Én sem mondom, de ezért adtam fel az ismerkedést.
máj. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
11%
Jó beteg vagy! Te inkább soha de soha ne is pasizzál!
máj. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
Undorító az egész szerintem is.
máj. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
27%
Nők nagy része se külömb...nemkell álszentnek lenni.
máj. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
17%

Én férfi vagyok, pont ezekért nem akarok párkapcsolatot amiket ide leírtál, mert ugyanez a nőkre is igaz.

Most akkor hol van hiba, nálunk vagy nálatok, kicsit magatokba kellene nézzetek, hogy a sok férfi miért lett olyan amit leírtál, és mi férfiak is magunkba kellene néznünk, hogy miért lettek a nők olyanok, amiket a kérdésedbe leírtál.


Ha írnék neked, hogy ismerkedjünk, mert ugye egyeznek a félelmeink, egyeznek a problémáink, így nagyobb eséllyel lenne sikeres párkapcsolat köztünk, de te nő vagy, neked úgyis a magas, izmos, jóképű pasi kell, szóval itt bukik meg a dolog.


Tehát a hiba nagyobbrészt a nőkben van....én legelabbis úgy érzem. Én elfogadnálak téged túlsúllyal és anélkül, elfogadnálak téged lelki és testi problémáiddal együtt, de te mint nő, nem adhatod alább, mert genetikailag ott van benned, hogy a számodra legjobbképűbb, genetikailag legtökéletesebb férfival szexelj, hogy a születendő gyerek a legtökéletesebb genetikai állománnyal rendelkezzen....és ezért nem jönnél velem össze, pedig normális vagyok.


És ez a fő probléma, ami nem probléma, mert ez a termesztes szelekció része, én már elfogadtam.

máj. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
28%
5. az is undorító
máj. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
6-os, mekkora egy nyomorék vagy. Azért, mert neked már minden mindegy, csak pina legyen, nem leszel jobb ember. Undorító.
máj. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

#8

Hol írtam olyat, hogy minden mindegy csak pina legyen?

Jah...biztos az verte ki nálad a néger fszt, hogy elfogadnék egy nőt úgyis ha 120, úgyis ha 20 kiló, meg úgyis ha tele lenne egy csomó, főként gyermekkorbol adódó lelki sérüléssel, meg úgyis ha teljesen kilenne bekülve magával?


Ez a bajod? Menj te is a büdös k&*a anyádba. 🥱

máj. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%

10, az egész cgányos anyázásodból az jön le, hogy rohadtul elönti a gechi az agyadat, és igazából szeretnéd, ha valami traumás nőt találnál, aki lenyelné az agressziódat meg a nőgyűlöletedet.


Hiába, aki kívül ronda, belül is az, itt vagy te példának.

máj. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!