Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, melyik a jobb? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, melyik a jobb? Ha egy nő társkeresőn keményen elmondja, hogy miért nem akar veled ismerkedni (tehát nem kedvesen, inkább bunkón), vagy ha egyáltalán vissz sem ír soha?

Figyelt kérdés
jan. 3. 07:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Bocs, hogy nőként idepofátlankodok, de szerintem nemcsak ez a két lehetőség van. Amikor még társkeresőztem, finoman és udvariasan fogalmaztam meg, miért nem egymást keressük. Egyik fenti -kérdésben említett- lehetőség se opció egy normális nőnek.
jan. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De most csak ez a két lehetőség van a kérdésben.
jan. 3. 08:14
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
De az életben nem. Ezért ez egy fiktív hülyeség.
jan. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Többre értékelem az egyenes válaszokat. 10/1 ember válassza ezt kb. Még online is töketlenek az emberek.
jan. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkább akkor az előbbi. Inkább legyen durva (bár miért is lenne az, ha nem zaklatom), minthogy levegőnek nézzen, mert az egyrészt baromira felcsesz, és nem csak nőktől, ha beszélek valakihez és még csak rám se néz, az felb*sz akkor is ha férfival beszélek, mert a tiszteletnek a minimális szikrája sincs meg benne. Ha komolyan és ha kell durván elmondja, hogy mi a szitu, azt én többre tartom, mint a sunyi alakokat, legyen az nő vagy férfi.
jan. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyenes válsz jobb akkor is ha bunko, mint a nem válasz és tiltás.
jan. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
41%
Inkább mondja el, hogy mi a baja. Szerintem erre a nők 1%-a képes még neten keresztül is...
jan. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
29%

En nokent nem strapálom magam ilyenekkel ghost es kesz.

Ha nekik nem tűnik szembe hogy pl nincs foga en minek magyarazzam hogy ne haragudj de..?szarvas hibákat se látnak.


Korabban még zsibbasztottam magam azzal mikor 50-300-1000 km krol irnak hogy ne hari nem akarok tavkapcsot, ne hari nem akarok távkapcot de megint rámir 100 masik ilyen. Bezarom tiltom szo nelkul es kesz. Irtam a badoonak is hogy szeretném ha nem is látnának más körzetbol de nem változtat a társker.


Aztan mikor belemkotott aki csak 50km-re lakik hogy az kozel van ugy megkerdeztem már tole hogy akkor mierr nem tolja ide a képét személyesen miert nem tud utazni miert hetek kerdese egy randi is, akkor ha neki ez nem gond? Akkor miért is nem áll elottem? Meg szivattam hogy akkor 10 perc mulva egy kávé a ház elott? Na?

Vagy eljon elém a munkahelyemre? Na?


En mar igy vagyok vele ghostolok inkább még a szia 4 betűs nagy felejthetetlen nyitoszöveguk elott amire várják a sültgalambot.


Ez meg a masik réteg. Ír hogy szia. Aztan semmi. Visszairok szia. Es meghalt az egész. Akkor minek irt rám? Hogy majd en témázok "zsizsegek" feldobom elhivom moziba viszem elveszem majd felesegul is?

jan. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
50%
Már a kérdésfeltevés is hibás. Miért kéne visszaírni minden érdeklődő vadidegennek, indokolni meg, hogy miért nem, meg aztán pláne minek? Bocsi, de eltűnni úgy, hogy már beszélgetünk egy ideje, vagy éppen találkoztunk is, az a ghosting, ami nem túl elegáns, magyarázkodni, hogy miért nem, meg kapcsolatban szükséges, ha szakításra kerül a sor. Van valamennyi netes tapasztalatom régről, bár nem a műfajom, anno számtalanszor találkoztam azzal, hogy kitöltök egy adatlapot, és tök nyilvánvaló, hogy el sem olvassák. Pl. beleírtam, hogy csak xy megyéből, számtalan megkeresés jött tök messziről, még határon túlról is. És akkor magyarázkodjon az ember, hogy miért nem, ugye, írja vissza 628-szor, hogy messze vagy… De ha nem ez az eset, akkor sem. El kéne fogadni, hogy vadidegen viszonylatban ne várjon már az ember olyanokat, amiket ismerőstől, vagy már csak közeli viszony esetén „jár”.
jan. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Akárhányszor mondtam el, hogy bocsi de nem (akár indok nélkül is), kikelve mocskos k*va lettem és sokan több platformon elkezdtek zaklatni utána.

Ghostoláskor a 99% ugyan úgy csendbe marad. Én azóta már csak ghostolok

jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!