Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csökkentek le drasztikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csökkentek le drasztikusan a lájkjaim száma Tinderen mióta megvettem a Goldot?

Figyelt kérdés

Mondom megveszem, mert elég sok lájkom volt. Azelőtt naponta kaptam legalább 2-3 lájkot, meg legalább 1 match összejött naponta. 1 hete megvettem, és azóta csak 3 lájk.


Amúgy az emberek valósak voltak, mert többet is ismertem belőlük, meg soknak kint volt az Instagram profilja meg név szerint vissza tudtam őket keresni. maximum 2 kamuprofil lehetett.



máj. 14. 19:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok amúgy
máj. 14. 19:43
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Mert a Tinder algoritmusa élérte az elsődleges célját, hogy előfizess.


Most a következő az algoritmus célja: egyre kevesebb nőnek fogja megmutatni a profilodat, hogy minél kevesebb like-ot kapj és előfizess a még drágább Tinder Platinumra, hogy priority like-okat küldhess.


Utána is szopás lesz, nagyon ritkán lesz csak match, arra fog kényszeríteni az algoritmus, hogy vásárolj 30 perces kiemeléseket k*rva sok pénzért.

máj. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szóval ha lejár az előfizetésem, akkor az algoritmus célja újra az lesz, hogy fizessek elő, vagy mivel már elofizettem ugyanugy hátra kerülök?
máj. 14. 20:04
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Az első nap elég sok lájkot fogsz kapni, van akinek ez a "lendület" akár egy hétig is kitart. Ezután viszont jellemzően drasztikusan visszaesik a lájkok száma. Ez alól talán a legeslegjobban kinéző (=legnépszerűbb) 1-2 százalék a kivétel, akik amolyan csaliként vannak bevetve, így nekik extrém sok lájkjuk lesz mindenféle előfizetés nélkül is.

Az előfizetés azt hiszem, hogy nem is ígéri, hogy több lájkot fogsz kapni. Nekem előfizetés után az volt, hogy az első 1-2 napban ennek ellenére láthatóan megemelkedett a lájkok száma, utána viszont ugyanannyi, vagy kevesebb lett, mont előtte. Majd az előfizetés lejárta előtti napokban szintén megemelkedett. Így próbál meg rávenni a hosszabbításra.

máj. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy egy kisvárosban élek, alig vannak itt profilok. Megnéztem, hogy kik lájkoltak és átlagban 60-70 kilométerre laktak tőlem. Azóta azoktól sem kapok egy lájkot sem.


Gondolom nagyon hátra lettem sorolva. Mindegy, majd letorlom magam aztán ujra regezek.

máj. 14. 20:32
 6/11 anonim ***** válasza:
30%

Úgy tudom, hogy hiába törlöd magad, 3 hónapig emlékszik rád, megjegyzi, hogy mennyire vagy "menő".

Ezen érdemben javítani csak úgy lehet, ha a profilodat jobbá teszed (= jóképű pasiként születsz újá és elmész egy profi fotóshoz százezrekért)

máj. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egy tukorszelfivel meg egy képpel amirol oldalrol lefotoztak a frissen nyirt fejemet van jelenleg 48 matchem meg még volt kb 10-15 csak azokat letöröltem. Azért az átlagnál csak jobb vagyok, és ezt úgy írom, hogy nem egy nagyvárosban élek hanem kicsiben. Meg nem csúnya lányokkal van matchem
máj. 14. 21:12
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor büszke lehetsz magadra. Ez azt jelenti, hogy top 10% vagy fej/test alapján. Ha normális, profi képeid lennének, ezen még sokat lehetne javítani.

Én nem vagyok jóképű. Nekem a fővárosban van havi 2 matchem változó külsejű, de inkább ronda nőkkel, úgy, hogy profi fotósnál voltam, abszolút kultúráltan nézek ki, magas vagyok és jó szakmám van (=pénz) és még csak ronda sem vagyok. Csak nem jóképű.

A jóképűséget, a sármot és az izmokat a társkeresőkön manapság már nem lehet semmivel sem kompenzálni.


Szóval ha egy tükörszelfivel van ez az eredményed, akkor ebből sokkal többet is ki lehetne hozni normális képekkel.

máj. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi bár nem sokra megyek vele mert nincsen dumám, meg kocsim se így sok olyan csajra rá sem írok, akiken látszik, hogy ez kizáró ok. Egy random volt csak és látszott, hogy a csajnak nem tetszett, hogy nincs autóm. Bár 21 éves vagyok még, talán vannak olyan lányok, akik megértőek ezen a téren
máj. 15. 01:08
 10/11 MolotovPunk ***** válasza:
Sosem értettem azokat, akik randi appokon gold meg platina szolgáltatásokra képesek pénzt kiadni és várni a csodát, miközben többségében ezek a "társkeresők" sem érnek manapság szerintem igazából semmit sem, mivel túl sok a kamu felhasználó.
máj. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!