Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen csak én vagyok ennyire béna, hogy 1 hónap alatt 2 matchem volt, abbol 1 írt vissza?

Figyelt kérdés

Normális képeim vannak fenn, egész alakosak, extrém sportosak, az arcom átlagos, fogaim rendben, szemüvegem nincs, sportos (nem kigyúrt) vagyok 175/80kg, a leírásom kitöltve, platinum előfizetés.

az elmúlt napokban kínomban kb napi 100 zöldet nyomtam full random, de konkrétan egy matchem sincs. Ezt egyszerűen nem értem. Oké, hogy egy 10/10 nem jelöl vissza, de hogy egy 2/10-es csaj se?

Amikor randiztam élőben nem volt gondom az ismerkedéssel, mindig volt csajom, szóval gondolom nem vagyok quasimodo.


ápr. 18. 08:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

A társkeresők nőkre épülnek és arra, hogy a férfiak fizessenek. A nők pedig leginkább insta meg only követőket keresnek ott. Inkább FB-n próbálkozz, még ingyenes.


29N

ápr. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

probaltam ott is, ott meg siralmasabb a helyzet es sokkal kevesebben is vannak.

egyszeruen nulla matchem van

ápr. 18. 08:09
 3/16 anonim ***** válasza:
39%

Valószínűleg nagyon jó csajokra hajtasz az a baj. Ha talán a saját kategóriádban keresgélnél akkor lenne sikeres is.


Vannak fiú testvéreim, fiú haverjaim és látom, hogy jóval magasabb kategóriás lányokra mennek. És nyekeregnek ha nem sikerül.

Egy ötlet csak.

ápr. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%

3


Baromság ez a kategória meg „add lejjebb” szöveg.


Nem a férfiaknak vannak túlzó elvárásai, hanem a nőknek.


A 2/10-es csajnak is akkora egója van a sok idiótának hála, hogy elhiszik magukról hogy ők top nők és ennek megfelelően top pasit is akarnak.


Hiába adod lejjebb te, ha ők viszont nem adják lejjebb.


A Tinder húspiac, csak a külsőd számít. Nem fog leállni egy nem szép csaj sem átlagos férfival, mert minek tenné, ha úgyis jön jobb?

ápr. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

4-es az is baromság akkor amit te írsz.

Én nem általánosítottam mint ahogy te. Én egy tanácsot adtam a kérdezőnek hátha ez a baj, mert a haveri társaságomban és a tesoimnál ez a helyzet áll fenn. Gondolom te is ezekből merítettél. Viszont ott tévedsz nagyon hogy szerinted minden nő ilyen.

Nos akkor kérdem én te ismerkedtél már fiúval/férfival? Úgy sejtem, hogy nem…így azt sem tudod, hogy másnak milyen nagy elvárásai lehetnek😉😉😉

Így én is írhatnám, hogy inkább a férfiaknak vannak túlzó elvárásaik.

Én egy 170cm 58kg körüli hosszú barna hajú lányok. Szeretek csinosan de diszkréten öltözködni, a fogaim szépek, nincs műkörmöm, nem vagyok csúnya. Ilyen kis kedves, normális, vicceskedő átlagos csajóca vagyok.

Sosem voltak nagy elvárásaim. Egy az, hogy az izmosság taszít, és világ életemben olyan voltam, hogy a személyiség fogott meg. Nem tudom miért🤷🏻‍♀️ és a pénz sem nagyon izgatott.

Na szóval találkozgattam elég sok fiúval. Volt akinek a magasságom volt a baja, volt aki abba kötött bele nem nagy a mellem, vagy hogy undoritó a fogszabályozó, volt hogy nem tetszett neki az hogy eladó voltam jelenleg és ez gáz. Fessem be szőkére a hajam. Miért nem öltözködöm ribisebben. Miért nem csücsörítek a képeken, miért nem sminkelem magam. Holott nem 10/10es faszikkal ismerkedtem!!! Volt olyan “barátom” akinek ágya sem volt, a földön aludt, husos volt, kocsija sem volt. De nem érdekelt….akartam őt. Ja de kinyögte, hogy neki egy picsa kell🤣 nem ilyen szelíd barátnőt akar akiben megtud bízni, izgalmat akar…okk

Volt aki abba belekötött, hogy 70 lájk volt a képemen és ő menő lányt akar….közben azt magyarázta nekem, hogy vele hogy bántak az emberek, csak mert nem népszerű🤭

Tudnék én is írni ám egyebeket.

Meg ha szóba kerülne a pénz is….több faszi is megkérdezte már a fiú barátomat vagy a barátnőmet, hogy en mennyire vagyok gazdag….meg milyen jó hogy van pénzem. Vehetek majd ezt meg azt neki…

Semmivel sem vagytok ám jobbak nálunk….

ápr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%
Nekem ez kicsit poénos. Én dagadt nőként felregisztráltam erotikus társkeresőre kép nélkül. Ha hiszed, ha nem, másnapra már eljött hozzám egy jó pasi és fergetegeset szexeltünk. 41 éves vagyok.
ápr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%

5


Csodás írás, de a Tinderről volt szó.


Nem a személyiségét húzgálod jobbra-balra, hanem a külsejét.


Szóval irreleváns kikkel találkozgattál, mert a Tinderen a külsőd alapján ítélnek meg.

ápr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

Attól függetlenül ezek még elvárások🙂

tehát ha már lehet általánosítani akkor a férfiaknak is rengetek elvárása van

ápr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

8


De nem érted, hogy a Tinderen nem az alapján húzgálják hogy kinek milyen a személyisége (amit nem fogsz megtudni képek alapján) hanem a külső alapján?


Komolyan ennyire képtelen vagy egy egyszerű mondatot értelmezni? 😀

ápr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Olvass újra és értelmezz aki itt nem érti a dolgokat az pont te vagy
ápr. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!