Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudják a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudják a pasik elfogadni az ismerkedés során, hogy az exemmel napi kapcsolatban vagyunk? (részletezem lent)

Figyelt kérdés
14 évet voltunk együtt, közös megegyezéssel lett vége a kapcsolatunknak tavaly ősszel. Van egy közös gyermekünk, a vállalkozásunk, amit továbbra is közösen csinálunk, emiatt óhatatlan, hogy naponta beszéljünk. Szerencsére sikerült baráti kapcsolatban maradni, azonban ha ismerkedés során elmondom, hogy mivel foglalkozom, elmesélem a randipartneremnek, hogy a volt párommal közös vállalkozásunk van, akkor legtöbben ledöbbennek és értetlenkednek. Nincs titkos viszonyunk, nem járunk már úgy össze, tehát semmi féltékenységre nem adok okot.
máj. 15. 14:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Keress olyan pasast aki úgy van az exével mint te. Érthető, hogy nem akarnak veled lenni.
máj. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
10%

Ez már sokat mond az illető intelligencia szintjéről.

Kuka.

máj. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem jogos ha valakinek kényelmetlen ha az ex ennyire képben van. Lehet lepontozni,nekem se kéne a hátam közepére ilyen kapcsolat
máj. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként se tudnám ezt elfogadni.
máj. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

Senkit nem érdekel hány évig voltatok együtt.


azaz exed, együtt voltatok, bújtatok csókolóztatok szexeltetek....


Nem egy régi barát.


Ha te ezt képtelen vagy flefogni akkor kapcsolatra is alkalmatlan vagy.

máj. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem sem vállalható így,az ördög nem alszik.
máj. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Ilyenkor jön az hogy nosztalgia dugás, persze véletlen 🤣
máj. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem marha messze áll a féltékenység, de ezt biztosan nem vállalnám be.
máj. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Erre senki nem kíváncsi és nem akar részese lenni.
máj. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Mindkettőnk nagy álma volt egy közös vállalkozás, rengeteg munkánk és pénzünk van benne, hogy ez megvalósult. Nem akarjuk veszni hagyni, szakmailag továbbra is együtt tudunk működni. Nyomós okkal lett vége a kapcsolatunknak, kizárt az újrakezdés.
máj. 15. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!