Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol jöttél össze a pároddal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol jöttél össze a pároddal és hogyan?

Figyelt kérdés

Nagyon kiváncsi vagyok, minden értelmes választ felpontozok!

Tehát pl. koncerten ismerted meg és hogyan ? Beszelgettetek ott és elhívtad randira?


máj. 16. 23:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Külföldi munka, szállás ott ismertem meg aztán csak írásban beszélgettünk, nem közeledett hozzám kora miatt , aztán megtört a jég , belém szeretett ,én is belé, folyamatosan beszélgettünk , egész nap együtt voltunk, utána munka véget ért és össze jöttünk.
máj. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
Itt, kb 6 éve...
máj. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
54%
Megtámadták éjjel az utcán,én megmentettem és randiztunk
máj. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Legutóbbi exemről tudok csak mesélni, jelenleg nincs párom. Szórakozóhelyen ismertük meg egymást, egy közös társaság által. Random hozzászóltam valamit, aztán elkezdtünk beszélgetni és rögtön megvolt az első pillanattól kezdve a közös szimpátia, vonzalom. Másnap neki programja volt, ahova elhívott engem is, ahol aztán egésznap együtt voltunk, beszélgettünk, majd innentől kezdve 1-2 naponta találkozgattunk és nagyon hamar össze is jöttünk. Amilyen könnyen és gördülékenyen kezdődött, úgyis végződött.:) Van ilyen.
máj. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%
Fogalmazzunk úgy szórakozóhelyen ismertük meg egymást behatóbban 😂 Utána már beszélgettünk is, s kialakult a szimpátia emberileg is.
máj. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%

Régi ismerős kolléganőm elhívott egy helyi koncertre, ami egész jó volt. Nem akartam menni, de nem akartam megsérteni a kolléganőmet, és megtetszett a retros zenekar zenéje amikor belehallgattam

Ott mindketten berugtunk, aztán minden jött magától. Én hülye megcsókoltam, onnantól kb. nem tudtam levakarni sem magamról

Aztán mivel azelőtt évekig nem sikerült szexelnem egy jót, olyan kanos voltam hogy már a farkam vitt egészen az ágyáig, ahonnan nem volt számomra menekvés

máj. 17. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%

Volt kollégám, míg egy cégnél dolgoztunk inkább nem próbálkoztam, mert eléggé egymás mellett dolgoztunk és ha nem jött volna össze kellemetlen lett volna.


Meg hát nem hinném, h a főnökség is túlzottan rajongott volna.


Miután elment utána kérdeztem meg, hogy van, hol talált állást, lenne e kedve meginni valamit....és csodák csodájára volt kedve...


Aztán néztem hülyén, hogy akkor most mi legyen??? Kicsit sem hittem volna, hogy igent mond.

máj. 17. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
34%
Egyik ismerősömnek vendége volt az ürge, 9 éve házasok 😳
máj. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
54%
Közös ismerős javasolta, hogy írjak rá. 1 éve együtt. :)
máj. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%
Interneten ismertem meg. Randiztunk egy hónapig, de haza kellett utaznia 2 hónapra külföldre. Nem tudtam várni 2 hónapot, hogy újra lássuk egymást, szóval életemben először repülőgépre szálltam, utaztam 800 km-t egy olyan országba, aminek a nyelvét egyáltalán nem ismertem és azóta együtt vagyunk.
máj. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!