Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak egzisztenciájának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak egzisztenciájának mértékét miért hiszik egyesek hogy ránézésre megmondható?

Figyelt kérdés

Ha csak nem törekszik erre tudatosan akkor nem mondható meg.


Pl. aki szakmunkában vállalkozó és saját maga dolgozik két kezével az a hétköznapokban egy munkaruhában mászkáló férfi, átlag autóval amiben a szerszámokat, anyagokat viszi.


Közben meg havi több milliót is keres.


De ránézésre sok nő ki fogja offolni mert hogy "ez csak egy koszos melós".



máj. 18. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:

A többség azért nem rejtegeti, vannak látható jelei, hiszen kiteszi az ablakba amije van, sokszor akkor is ha valójában meg szerényebben él, vagy nem saját jogon (szülők, feleség, bármi más).

De én is ismerek olyat akiről csak idővel derült ki, hogy szándékosan elnyűtt ruhákban, középkategóriás autóval jár, viszont a hobbijaira, egészségére csilliárd összegeket elkölt.

máj. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aki kioffol téged rögtön azzal nem kell foglalkozni.
máj. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Nőként mondom volt olyan férfi akivel ismerkedtem, magas egzisztenciával és vagyonnal rendelkezett, mégse hívott meg soha egy kávéra sem.

Volt melós párom, sose engedte, hogy fizessek, már nekem volt kellemetlen, mindig ő akart meghívni mindenre, odaadó jószívű volt.

Nem fognak a nők offolni, ha látják nem vagy sóher.

máj. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem nézel ki csövesnek ápolt vagy es meg sem közeledik valaki feléd az inkább azért van mert nem jössz be neki. Mikor viszont vki közeledik feléd és láthatóan tetszel neki de az anyagiakat meghallva lekoccol akkor tudod.
máj. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én diplomás vagyok, de egyáltalán nem zavarna ha a párom "koszos melós" lenne, amig este megfürödve fekszik le mellém
máj. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!