Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a baj velem, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem, ha nem sikerul kapcsolatot kialakitanom es csak rovidtavu szitu kapcsolatig meg randiig jutok el?

Figyelt kérdés

26 vagyok, elmult 2 evben volt 50-55 szemellyel randim.

Plusz meg vagy 20 hosszasabb irkalgatas, ahol eltunt a masik fel. Plusz meg rengetek netes kezdemenyezes vagy buliban iszogatas alkalmaval megszolitas, amikbol semmi nem lett.

Szoval abbol az 55-bol, volt ami csak egy randi volt volt ami 2-3-4. De igazabol semmibol nem lett semmi. Nyilvan volt aki idosebb volt, volt aki fiatalabb, 17-40es korosztalyig, ha mar +30 nyilvan nem is annyira szeretnek komolyat. De voltak akik szimpik voltak es megis csak ugy eltuntek vagy leirtak, h nem erzik azt, h komolyabb is lehetne. Voltak akik feljott elso talin. De ha szexeltem vele, ha nem, utana csakugy eltuntek es nem irtak vissza. Nem is ertem, ha valaki szimpi es atmegyek akkor utana mi ez a nagy ghostingolas. Pedig ha agresszivan ramegyek, hanem akkor is ugyanaz a vege.

Elegge kiegtem az ismerkedesekben es mar ugy vagyok vele ugyse lesz semmi, aztan felesleges energia meg idopocsekolas az egesz, csak az osztoneim "hajtanak".


máj. 20. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Túl sokáig húzod az online ismerkedést? Amikor már taliztok rögtön szex történik, vagy sokáig húzod? Nem jól válogatsz? Túl görcsös vagy? Sok oka lehet nagyon.
máj. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lefőtt a kávéd
máj. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Velük van a baj, hogy a nagy netes világ miatt feljogosítva érzik magukat, hogy számukra kényelmes, konfliktus mentes módon kisétáljanak, ha nem tetszik valami...

Az viszont sajnos szerencse kérdése szerintem, hogy találkozik-e egymással két nagyon össze illő ember; arról szintén nem tehetsz, ha valaki pl. más típusú lányt keres, más az ideálja, nincs túl az exén, stb.

máj. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!