Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen 25-35 év közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen 25-35 év közötti nőként első kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok és még nem volt senkim. Sokat terrorizáltak általános és középiskolában is. Minden miatt is. Amíg vékony voltam, addig a pöszeségem miatt. Az már nem hallatszik, aztán a szemüveg volt a téma, majd betegség miatt meghíztam, az volt a téma....


Aztán jöttek a kamu megkeresések. Elhitették hogy bejövök ennek annak aztán csak meg akartak alázni. Meztelen fotók, talán erőszak is... De szerencsére időben léptem....


Azóta nekem az önbizalmam a béka feneke alatt, tovább híztam (oké most fogyózok...) de a bizalmam is gyenge lábakon áll... Ha valaki flörtöl velem azonnal nézem, hogy ki a közös ismerősünk és faggatom hogy mennyire ismeri őt.... Tehát mindig elkap a paranoia hogy újra csak ki akarnak használni, kinevetni (főleg ha megtudják hogy szűz vagyok), ilyenek...


Hála égnek nincsenek magas elvárásaim. Tudom, hogy azok akik ennyire gyerekesek, azoknak úgy se jövök be szóval nem élek álomvilágban... De elég nehéz bárki felé nyitnom.


Olyan nők válaszát várom, akik 25-35 évesen szüzen találtak maguknak párt. Esetleg hasonló traumák után. Mi segített legyőzni a félelmet? Mi volt az a pont amikor nem volt paranoia? Mi volt az a pont amikor azt mondtad, oké benne bízol, oda adod magad??


Figyelem! Direkt nem tettem a szexualitás kategóriába, hátha itt nem lesz szét trollkodva. Nem várok se sajnálkozást, se felkéréseket, szánakozást meg főleg nem (a lelketlenektől). Csak saját/barátnő/testvér tapasztalatára lennék kíváncsi.



márc. 10. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Betegség miatt nem lehet meghízni. Ott van az a bizonyos energiamegmaradás törvénye. Ha fejre állsz, akkor se leszel perpetuum mobile. Ha nagyobb az energiabevitel, mint amit elhasználsz, akkor hízol. Ha kisebb, akkor fogysz. Ennyi, minden más rizsa meg hiszti meg politika.
márc. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Én férfiként válaszoknék neked. Van esélyed kapcsolat kialakítására. Sokakat nem zavar, ha nincs tapasztalatod. Ha azonban külsőre nem vagy éppen "vállalható" akkor nehéz lesz.

Ezt nem tudtam másképpen kifejezni. Egy elhízott ember elsőre az igénytelenséget jelképezi.


Nem tudom mennyi az annyi mert nem írtad hány kiló vagy és milyen magas.

A paranoia szintén probléma lehet.

Egy idő után frusztrálna ha folyamatosan azt kellene bizonygatnom,hogy amit mondok és érzek az valódi és nem csak valami színjáték.

márc. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azt kell mondjam, hogy vannak nálam dupla meg tripla ekkora nők. Viszont hiába írom nekem hogy 170/95 nem fog neked semmit jelenteni. Mert nyilván ha mellemen lenne a felesleg annak mindenki is örülne. Plusz az se mindegy, hogy arányosan oszlik el valakin és akkor arányosan vastagabb mindenhol vagy keze lába vékony és van egy nagy hasa hozzá...


Na meg arról nem is beszélve hogy manapság már a 160/65 is túl kövérnek számít sokak szemében... De mint írtam hála égnek nem ilyen embereket keresek.


És a súlyom olyan szinten nem jelent problémát hogy még mielőtt fogyni kezdtem volna (értsd, mikor még nagyobb voltam) akkor is egy éven belül 3 pasi nyomult rám és egyiknek sem csak szexre kellettem volna... Elvileg... Szóval úgy gondolom, ez nem probléma. Fogyni csak magam miatt kezdtem el, mert szeretnék már többet bírni....


Nem akarok bunkózni, mert első olvasásra a te kommented sem tűnt annak, de örülök, hogy te is megfogtad a lényeget.


A paranoiás részre adott választ viszont köszönöm. Én is így gondolom, hogy fárasztó lehet. Ezért nem tudtam még egy kapcsolatba se belemenni mert nem akartam senkit ilyen kellemetlen helyzetbe hozni...


Tudom, hogy vannak bizonyos dolgok amiken változtatni kell, rajta vagyok az ügyön. Ezért érdekelne olyan tapasztalat hogy kinek mi volt az a pont, az a lökés ami segített felszabadulni...

márc. 10. 19:07
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Saját tapasztalat

20evesen vesztettem el a szűzességem,de csak 25evesen jött olyan kapcsolat az életembe, amit komolynak lehetett nevezni. Most idén 30leszek és 3exem van. Azt hiszem hogy a lemaradást amit párkapcsolatok terén kellett volna szereznem azt majd olyan 40eves koromra behozom😅de mivel se gyerek,se család nem célom igy annyira nem zavar. A szüzességem nem volt zavaró tényező. A tapasztalatlanságom a kapcsolatok terén igen. Viszont az önbizalmamnak jót tettek a tapasztalások, nagyon is

márc. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Kamu.
márc. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4

Nem teljesen stimmel a háttér. De azért köszönöm a választ.


#5

Nem kamu szóval jelentve...

márc. 12. 12:26
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Én úgy láttam magamon, hogy annyira akartam, hogy képes voltam bemesélni magamnak, hogy tetszik egy srác csak mert kedves volt, pedig végig feszengtem vele, szerelmes se voltam belé. Az később jött. De akkor meg nem léptem ki a pocsék szexuális életű kapcsolatból, ahol kiderült, hogy a másik fél nem is szerelmes belém. :/


Szóval sajnos ezek a tini tapasztalatok kimaradtak az életemből, mire meg élesbe mehetett volna a párkeresés, pofára estem, mert nem tudtam mire vágyom igazából.

márc. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Barito ***** válasza:
100%
Az első kettő válaszoló sötét mint az éjszaka.
márc. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24%
Alapból mai világban tapasztaltként is nehéz kapcsolatot kialakítani. Akkor 25-35 évesen meg ultra nehéz. Legalábbis komolyat..
márc. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!