Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kinek milyen idősen és hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen idősen és hogy sikerült elfogadni, hogy nem kell a nőknek?

Figyelt kérdés
máj. 21. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Így a 35-höz közel már egészen kezdek vele megbékélni.
máj. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Én is most kezdek megbékélni vele.

Fura, de megnyugtató beletörődni.

máj. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Elég hamar rájöttem, hogy nem kellek/nem fogok kelleni senkinek sem, 15 éves voltam.
máj. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Tök fura de én is azt gondoltam h nem kellek senkinek mert ronda vagyok.

Aztán 35 évesen jöttem rá hogy csak nem volt önbizalmam, mert anyáméktól mindig negatív kritikát kaptam.

máj. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne legyetek már ennyire negativak. Azért nem kellettek senkinek ,mert ezt elkönyveltétek. Kinek kellenne egy ilyen önbizalomhiányos pasi? Elöször magatokat fogadjátok el,utána biztos találtok majd párt.
máj. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Én 29 éves koromra tök elfogadtam és megbékéltem a dologgal, éltem az életemet és még fasza terveim is voltak az öngyilkosságra később

Aztán 30 éves koromban beütött a crach, és felszedett egy nő

Azóta alig tudom levakarni magamról, pedig próbálkoztam sokszor sokféleképpen, kibasztam az ajtón, bemászik az ablakon

Nameg azért a p.naigény befigyelt

De azt aláírom hogy e tapasztalat nélkül elég ótvar élni, és nem könnyű elengedni a dolgot.

Most hogy megvolt a nő, már könnyen megy a dolog.

máj. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem minden férfinak legfeljebb csak egyszer adatik meg olyan nő aki konkrétan megőrül a paliért és állandóan szexelni akar.

Lehet h több ilyen nem lesz 😂

máj. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

7#

Ez biztos is, több ilyenre nem számítok.

De ez nem azt jelenti hogy mindenáron meg kell tartani az illetőt, akkor is ha érzed és tudod hogy nem helyes

Amúgy tényleg irigyelni való probléma, nem tagadom, csak attól még probléma

máj. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én 34-35 körül estem ki a nők bűvköréből, előtte helyes férfi voltam szerintem, volt olyan 2 évem 30-32 éves korom között, hogy 2 havonta más nővel randiztam (nem ronda vagy elhízott, tanulatlan nőkkel) és bújtam ágyba. Azóta 6 éve semmi. Egy bókot sem kaptam évek óta, pedig nem híztam 10-20 kilót vagy lettem félszemű, vagy beteg, vagy totál kopasz, egyszerűen arcom már nem olyan feszes, mint volt, 39 évesen 45 nek gondol mindenki és nyilván nehezebb így a 30-40 közötti nőkkel (plusz ugye ilyenkor nagyrészük már foglalt is) ismerkedni, 40 felettiek meg még kevesebben vannak egyedülállók, vagy szinte biztosan van 1-2 gyerek, plusz annyira nem is vonzanak be. A 30 alattiakat meg már túl fiatalnak, éretlennek tartom magamhoz.
máj. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6-os, van egy ilyen 30 as ismerősöm férfi, szinte sosem volt nője, ronda is, vékony is-majdnem kórosan. Ellenben 2 éve egy csinos, szép szőke ügyvédnő felszedte, aki 3 szor annyit keres, mint ő, és a nő tartja el (mármint annak van saját lakása), a nő fizet mindent, a nő viszi autóval ide-oda kirándulni, külföldre is. Hihetetlen, ja és a pasi már vagy 4 szer kidobta, mert a nő extra féltékeny a semmire (kb egy nő sem akarja azt a pasit), állandóan szexelni akar, minden nap fel akar menni a pasihoz az albérletbe, ahol a pasi lakik és éppen nincs kedve aznap a pasinak kimozdulni. Szóval szabályszerűen zaklatja, de már több éve együtt vannak. Tehát ilyen is létezik, csak szerintem 100/99 pasi nem fut bele ebbe a típusba, akinek ennyire bejön és a nő adná oda mindenét a pasiért.
máj. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!