Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elfogadni, ha sosem tetszel azoknak a nőknek, akik neked tetszenek?

Figyelt kérdés
Most nem az irreális elvárásokról van szó. Hanem hozzád illő embereknél való próbálkozásról.
2018. dec. 8. 15:32
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
92%
Zsebre tett kézzel, halkan fütyörészve.
2018. dec. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
27%
Ez egy termèszetes jelensèg, îgy nem kell prôbálkozni senkinèl. Különben is: mindig a nő választ.
2018. dec. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem akarok sértő lenni, de ha nekik nem kellesz akkor nem voltak hozzád illők. Az elfogadás pedig egyszerűen döntés kérdése. Ha pedig nem akarod elfogadni akkor megpróbálhatsz tenni ellene, ami talán bejön talán nem. Nincs erre egyszerűbb megoldás.
2018. dec. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%

Sok olyan pasit ismerek aki dagadtan is azt hiszi hogy miss Hungary illik hozzá.


Mindig ezzel van a baj! Vannak kategóriák . Hasonló hasonlót kap. Aki jobbat szeretne mint ami ő maga , az gyakran 30 évesen is egyedül van.

2018. dec. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem kell általánosítani. Miért nem lehet elképzelni, hogy sok férfi igenis a saját kategóriájában próbálkozik sikertelenül? A korábbi hozzászólásra válaszolva pedig, honnan tudnád látatlanul, hogy ha egy nő visszautasít valakit, kinézetben nem volt hozzá illő?
2018. dec. 8. 15:47
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
Nő vagyok. Sosem tetszek azoknak, akik nekem igen. Elfogadom, nem írok ki róla kérdéseket, nem picsogok az egész férfinem ellen. Hát, valahogy így.
2018. dec. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Én talán szidtam a nőket?

A kérdés inkább az elfogadás pszichológiai módszereire irányul. Lehet, hogy inkább abba a témakörbe kellett volna kiírnom.

2018. dec. 8. 16:29
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Félre értesz, én általánosságban írtam, hogy így, nem rád utaltam. De vannak itt ilyenek és nem könnyítik meg a saját dolgukat.

Amúgy ha működő módszerre vagy kíváncsi, én önmagamon dolgozom. Nem azért, hogy tetsszem ezeknek a férfiaknak, hanem konkrétan önmagammal vagyok egy izgalmas kapcsolatban. Önfejlesztő dolgokat olvasok, edzem, (nem alakformálást hanem mást, aminek "eredménye" van számomra) meditálok, célokat tűzök ki, elérem őket. Igazából jól elvagyok, a vad, kölcsönös szerelem meg vagy jön, vagy nem.

2018. dec. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell elfogadnod ha nem akarod. Viszont akkor dolgozz magadon, fejleszd azt ami szerinted a gyengébb részed hogy minnél jobb lehess, önmagadhoz mérve.

Az én életemben is van egy csomó dolog aki nem tetszik. És mivel nehezen fogadom el ezeket inkább magamat és a körülményeimet fejlesztem.

2018. dec. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező példát vehetnél 6-osról. Lehet szüttyögni de ezzel az a probléma hogy nem fogsz tudni továbblépni. Sokan vannak igy hogy van tetszes de nincs semmi. Először ismerd meg a nőt ha van lehetőséged, mielőtt azt mondod hogy hozzádillő. Egyébként nem tudom hogy mit értesz hozzád illőn. Láttatlanba maximum csak külső ideált tudsz felsorakoztatni de a nőt aki tetszik nem is ismered ergo ugy hogy nem is ismered nem jelentheted ki kategórikusan hogy de biz az a nő aki neked tetszik hozzád illő. A hozzádillő kategorikus kimondásához a nő ühümözésére is szükség van. Máskülönben csak idealizalod az érzéseid.
2020. júl. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!