Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fogyatékkal élő férfiként hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogyatékkal élő férfiként hol és hogyan tudok kifejezetten látássérült 18-40 év közötti nőkkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szeretetre vágyom és arra, hogy fontos legyek, mindig ott legyek neki amikor szüksége van rám, megbecsülésre, odaadásra, ölelésekre, bújásokra, intimitásra, és hogy boldoggá tudjam tenni azzal, hogy kitartok mellette.
máj. 21. 21:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hol laksz? Hány éves vagy? Milyen fogyatékosságod van? A leglényegesebb infokat nem közölted!
máj. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok, 35/F, Aspergeres. Mik a leglényegesebb infok?
máj. 21. 22:28
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Kifejezetten látássérült?
máj. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
Az asperger már rég nem létező betegség. Magadat diagnosztizáltad?
máj. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

Írd le b+, hogy olyan a külsőd, hogy jobb, ha nem làt a nő, azért kell látássérült...


Az asperger, mint fogyatékosság...


(Önmagában az autizmus NEM az. Társulhat vele, de ha nem értesz hozzá, és saját magadhoz sem ezáltal, az probléma... Nem kicsi...)

máj. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Semmiképp ne keress ilyen nőt. Egy asperger szindrómával élő férfi nem empatikus. Egy latássérültnek átlagnál több empátiára van szüksége. Pokol lenne az élete melletted. Rengeteg, folyamatos apró figyelmességre,szívességre van szüksége.
máj. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#3 Igen.


#4 Az Asperger nem betegség, hanem állapot. A Klinika diagnosztizált, papírjaim vannak róla. Emellett AOSZ kártyám is van.


#5 A külsőm sármos, nincs vele problémám. A problémám nem az, hogy nem értek az autizmusomhoz, hanem magányos és szeretethiányos vagyok, az "egészséges" lányok akikkel eddig ismerkedtem, azok pedig nem tudtak velem mit kezdeni, vagy csak a pénzemet akarták lehúzni.


#6 Empatikus vagyok, gondoskodó, ölelős, bújós. De nincs, akit szerethessek, nincs aki átölel, csókol, simogat. Azért pokol az életem, mert magányos vagyok, nem találom a helyem, nem tudom ki az akihez tartozom. Pontosan azért keresek látássérült nőt, mert én megadnám neki a figyelmességet, tiszteletet, együttműködést, szeretetet, elfogadást, bátorítást, cserébe szeretetre, ölelésekre, csókokra, bújásokra van szükségem.


Nekem azt elkeserítő újra meg újra hallani, hogy ide meg oda nem vagyok jó, itt meg itt nem fogadnak el, ezt meg azt ne csináljam, ez meg az nem szeret engem. Ezek csak még mélyebbre visznek az elkeseredésben.


Arra van szükségem, hogy az is pontosan ki legyen fejezve, hogy hova vagyok jó, hol fogadnak el, mit csináljak, ki az aki szeret. Minden - nem általános, hanem konkrét - megerősítés reményt ad. Az általános és nem konkrét tanácsok pedig olyanok, amikkel nem tudok mit kezdeni.

máj. 22. 08:33
 8/16 anonim ***** válasza:
57%

Te egy hátrányos helyzetű hálálkodását várod, hogy te legalább foglalkozol vele. Leegyszerűsítve...


Ez gáz.


És továbbra is:

[link]


Kikérjük magunknak...

máj. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
#7: több éve nincs Asperger, hanem autista spektrumzavar, az asperger mint diagnózis megszűnt. Mivel te fogyatéknak hívtad, úgy én betegségnek.
máj. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, elég depis vagy a magánytól, a visszautasításoktól és az intimitás hiányától. Úgy érzem, kicsit kétségbe vagy esve! Amúgy volt már párkapcsolatod, vagy csak próbálkoztál a nőknél? Ha 35 éves vagy, a 18 éves szinte még lány nem gondolod, hogy nem a te korosztályod?
máj. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!