Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan lány, aki kifejezett...

Van olyan lány, aki kifejezetten a ducibb pasikhoz vonzódik, és lenne kedve ismerkedni?:D

Figyelt kérdés
Viszonylag intelligensnek mondanám magam, nyitott vagyok és empatikus. Sajnos a munkám miatt szaladtak fel rám a kilók, de már dolgozok azon, hogy lefogyjak. Amit még talán pozitívumként tudnék említeni, hogy szeretek kedveskedni, kicsit alárendelődő vagyok, emiatt inkább olyan nőt tudnék elképzelni magam mellett, aki irányító és ezt élvezi is. 23 éves vagyok.
2023. szept. 17. 12:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Na basszus, rossz kategória.
2023. szept. 17. 12:59
 2/7 anonim válasza:

Mindig is ilyen pasijaim voltak

Én se vagyok tökéletes


29N

2023. szept. 17. 13:36
 3/7 anonim válasza:
Nagyobb esèlyed van nyerni a lottón, mint vállalható külsejű nőt találni ; dagadt férfiként.
2023. szept. 17. 14:24
 4/7 anonim válasza:

Na, azért ezt nem mondanám.

Sok nő elfogad pár kilót egy egyébként normális férfin.

2023. szept. 17. 18:31
 5/7 anonim válasza:
Szerintem is sok lánynál belefér a kis plusz, de mindenkinek van egy határ. Az meg más dolog, hogy a többségnek attól függetlenül be fognak jönni a sportosabb pasik, de ha jó helyen keresel lányt nem fog eldobni miattuk. Ezt csak az itteni gyakoris incelek állítják mert ezt hallják de lányt (aki nem családtag) meztelenül még nem láttak.
2023. szept. 17. 18:46
 6/7 anonim válasza:

Én is nagy darab vagyok és volt barátnőm már szóval lehet találni kedves nőket akiknek nem ez a fő szempont.


A merítés kisebb de hát ez van mindig eszembe jut a gyors étterem előtt de hát szeretek enni xd. Csak egesség ügyi okok miatt mozgok és eszek keveset amúgy nem vagyok egy sport ember ;)

2023. szept. 17. 20:40
 7/7 anonim válasza:
Én szívesen megismernélek. 21/L :)
2023. szept. 17. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!