Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jelent valamit ha egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit ha egy csaj azt mondja "fura aurád van"?

Figyelt kérdés

Akár negatívat, vagy pozitívat jelent, nem tudtam kivenni

Pontosan azt mondta hogy megérezte a fura aurámat (amikor mögötte álltam)

Nyilván bejön a csaj, talán ezt érzi meg, vagy csak tart tőlem?

Semmiféle kezdeményezés nem történt, csak pár szót beszéltünk eddig, semmi különös



máj. 21. 22:38
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
56%
Azt jelenti hogy gáz vagy.
máj. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
38%
Abszolút negatív.
máj. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 bolognai a kedvencem ***** válasza:
76%

Nekem csak annyit, hogy ne akarjak továbbikban semmit tőle.


Nem bírja befogadni az agyam az ilyen ezoterikus baromságokat. Aki ezeket elhiszi az valószínűleg még sok más áltudományos baromságot is. Innentől kezdve nem illünk őssze.


Valószínűleg nem jössz be neki kérdező, de hogy pontosan az ő fejében ez mit jelent azt csak ő tudja.

máj. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
85%
Nem feltétlen kell ebbe ilyen new age bullshitet belelátni, jelentheti simán azt, hogy nem vonzó a személyiséged, csak a maga módján így fogalmazza meg, mert egyszerű és lényegre törő.
máj. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

Nem kell ebbe különösebb ezotériát belelátni, hiszen pusztán a közelségemről volt szó.

Amúgy nem egyértelmű

Miért feltétlenül negatív?

Az hogy fura nem egyértelműen az

Franc sem tudja, mindenesetre nem megyek a dolog mélyére

máj. 21. 22:57
 6/43 anonim ***** válasza:
0%
#3 az aura nem ezoterikus baromság.
máj. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
60%

#5 hát ha valaki azt mondaná nekem, hogy fura vagyok, vagy fura a kisugárzásom, akkor bizony nem venném bóknak. Nem tudhatjuk, miért mondta ezt neked.

Közben eszembe jutott, hogy az egyik kollegám egyszer azt mondta nekem, hogy fura vagyok, de jófej. Tök rosszul esett. Éppen arról beszélgettünk, hogy ki mitől fél, én a rágcsálóktól, de mondjuk a pókoktól, bogaraktól, kétéltűektől nem. Neki ez fura, nekem tök természetes.

máj. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
7# nekem bejönnek a fura emberek:) persze azért kattos ne legyen :D
máj. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 bolognai a kedvencem ***** válasza:

#6


Akkor mi?

máj. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
78%
#9: 6-os vagyok, minden embernek van kisugárzása, más néven aurája, ami lehet pozitív vagy negatív. Neked is van. Ha például belül rohad az ember lelke, akkor az aurája is negatív lesz, mások inkább nem akarnak vele kapcsolatba lépni, egy falat látnak körülötte.
máj. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!