Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20-40 éves nők! Ha egy 30 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-40 éves nők! Ha egy 30 év körüli, szingli férfi helyében lennétek, aki barátnőt szeretne, hol ismerkednétek és hogyan? Mi lenne a konkrét terv?

Figyelt kérdés

máj. 22. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem lenne konkrét terv, élném az életemet és mivel sok helyre járok, sok közösségnek vagyok a tagja, előbb-utóbb csak találkoznék valakivel, akivel megtetszünk egymásnak.
máj. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Mégis mit lehet ezen előre eltervezni? Nem vagyunk gépek. Majd alakul, ahogy alakul...
máj. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha olyasmire akarsz konkrét tervet kidolgozni, kérdező, amely ügyben más emberek szabad akarata is tényező, az garantáltan kudarcra van ítélve, ezt így látatlanban megmondom neked.
máj. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Kb.Mimt az első.


Mivel engem sok minden érdekel, és eljárok sok programra,pl.járok Zumbára, szoktam kocogni, teniszezni. Szeretem a kultúrális rendezvényeket, művészeti kiállításákot látogatni, szeretem a zenét, koncerteket,a karaoke-t, hangversenyeket, színházat . Szabadidőmben sokat utazom, kirándulok, lovaglom, az állatmenhelyeket támogató jótékonysági rendezvények szinte mindig ott vagyok, ha tudok.


Ezek az én érdeklődési köreim, és hát ezeken a programokon sok lehetőség van beszélgetni, érdekes új embereket megismerni és hasonló érdeklődésűek társaságát élvezni, és még a témák is adottak.


Én ezeken a helyeken ismerkednék, de nem görcsösen nyomulnék, hanem kedvesen igyekezném jobban megismerni a kiszemelt hölgyet, hosszú, fesztelen beszélgetéseket folytnék vele, mert fontos,hogy jól érezzük magunkat egymás társaságában, majd meghívnám valami érdekes programra ami mindkettőnket érdekel, és hogy legyenek közös élményeink, lássunk mindketten, hogy milyenek vagyunk együtt. Aztán kifejezetten randira hívnám, ahol többet lehetünk kettesben, romantikus vacsora, sáta a Duna-parton, stb. Ha megvan a kémia majd mennek maguktól a dolgok, pl.csók stb. Utána intenzíven, udvarolnék neki, de tolakodó nem lennék, virág és kissebb figyelmességek, bókok, dícséretek, minél több együtt töltött idő, gyengédség.



Amit nem csinálnék:

-Nem ismerkednék Tinderen, se semmilyen társkeresőn vagy social média felületen

-nem ismerkednék bulikban

-nem hívnám túl korán randira az első nőt aki megtetszik

-nem panaszkodnék neki az eddigi kudarcaimról,és nem szidnám az exeimet

-nem tartanék kiselőadást arról, hogy a mai nők mekkora aranyásók meg egyebek

-nem mondanék rossz véleményt az egész női nemről

-nem hozakodnék elő túl korán a szexuális témákkal

-nem kérdezném meg, hogy szeret-e szopni, melyik pózban szereti és mekkora farokméretet preferál

-nem vágnám be a durcit ha nem feküdne le velem a 2.randi 3.percében

-nem lennék tolakodó, adnék neki időt és kivárnám, hogy akkor legyen szex mikor már biztos benne, nem alkalmaznék érzelmi zsarolást, hogy nem is érdeklem ha nem szexel velem 2 nap után, és nem mondanám hogy egy bmw-nek már széttette volna

-nem ismerkednék pár huzamosan másokkal is amíg vele vagyok ismerkedési fázisban

-nem bámulnék meg másokat mellette


Ez lenne a terv.

28/N

máj. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
#4 kitalálom még mindig egyedülálló vagy.
máj. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Én olyan pasit keresek, mint amit a 4-es leírt.
máj. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
#5 Nem vagyok egyedülálló.
máj. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
Én biztos az ismeretségi körömben néznék körül, ha valaki tetszene , meghívnám egy kávéra, vagy üdítőre.
máj. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

4# Nekem nagyon tetszik amit leírtál, én szívesen ismerkednék így egy hölggyel.


36/F

máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!