Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek jön az ilyen Pestre?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy nővel, természetesen szó nélkül szétkapcsolt.

Azt mondta, hogy nagyon rég nem volt senkije, most se nagyon hiányzik, csak úgy kipróbálta. Kérdezem mit dolgozik, azt mondja, óvónő. Na, mondom, akkor ezen a nyomvonalon beszélgessünk, ha szereti a gyerekeket, talán szeretne ő is sajátot? Természetesen nem, azt mondja, 31 évesen már öreg hozzá, meg amúgy sem szereti a kisbabákat. Na, ez akkor így dupla nulla beégés részemről. :D

De azt is mondta, hogy azért sem ismerkedik, mert introvertált és kerüli az embereket.


Amúgy vidéki nagyvárosból származik.


Kérdezem: minek jön az ilyen Pestre? Se pasi, se társaság, óvónő az egész országban bárhol lehetsz, otthon is. És beregisztrál, szép, megint elhinti a reményt, hogy talán lesz nőm, de nemhogy szétkapcsol, mellé még kb. agyhalott is. Érthetetlen.


Persze, persze, mindenki ott lakik, ahol, akar, de ez akkor is furcsa.


máj. 22. 21:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
Nem furcsa. Az élete független attól, hogy te meg akartad dugni.
máj. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%
Hát ez elég incelszagú kitalált történet. Óvónő aki nem szereti a gyerekeket és 31 évesen öregnek tartja magát a szüléshez. Életemben nem hallottam nőt úgy nyilatkozni hogy 30 körül már öreg a gyerekhez. Ez az itteni incelek mániája 🥱
máj. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Én is lestem egy nagyot, de ha egy huszonéves majd azt írja, hogy még nem akar gyereket, azt írom majd neki, hogy beszéltem 31 évessel, aki már nem, na, várom a reakcióját, biztosan azt fogja írni, hogy mindenki más. :D :D :D


sajnos nem incel sztori, ha 10 nőt dugtam eddig akkor lehetek incel?

máj. 22. 22:08
 4/30 A kérdező kommentje:
egyébként az úgy korrekt is ha nem nagyon pasizik és nem akar gyereket, sok nő azért megdugatja magát fűvel-fával kapcsolat nélkül is, ő legalább következetes
máj. 22. 22:10
 5/30 anonim ***** válasza:
93%
Hát ez aztán tényleg nagyon furcsa, hogy valaki felköltözik Pestre annak ellenére, hogy nem akar (veled) dugni. Ennél megdöbbentőbb sztorit ritkán hallani. Mondjuk én majdhogynem ide születtem, de ha legközelebb szingli leszek és nem lesz kedvem randizni, gyorsan el is költözöm Nyírbátorba vagy mittomén.
máj. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
nem csak ezt írtam, szövegértés mindkettőtöknek egyes... antiszoc, az embereket általában nem szereti. hova költözik akkor? a 2 milliós városba :D
máj. 22. 22:24
 7/30 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy is egy semmirevaló asszex fapina lehet...
máj. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze ennek az egésznek ahhoz, hogy Budapestre költözött... ?
máj. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

lehet, de kinézetre nagyon nem


volt olyan is, aki igen, bár ő is viszonylag jól nézett ki, azóta megtudtam róla hogy PhD-t csinált, annak is minden fontosabb, mint a szex

máj. 22. 22:29
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Mert introvertáltak nem lakhatnak Pesten? Én is az vagyok, nem akarok máshol lakni. Semmi bajom nincs az embertömeggel, sosem zavart. Vidéken sokkal több az interakció, csak mondom, minél kevesebben vannak, annál jobban megjegyeznek és akarnak veled bratyizni meg ilyenek. Bp max annak szar, aki szociális fóbiás és már csak mások puszta jelenlététől is szarul van. Na annak lehet jobb egy falu, ahol megjegyzi, mikor vannak kevesen az utcán és max akkor megy ki a házból.
máj. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!