Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ez lekoptatásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ez lekoptatásnak számít tőletek?

Figyelt kérdés

Instagram-on ráírtam egy pasira, aki egy ideje tetszett, de nem kezdeményezett nálam, gondoltam akkor kezembe veszem az irányítást.


Egy az egybe kijelentettem, hogy szeretném megismerni mert szimpatikus, nem mondta, hogy én is neki, és, hogy ő is megakar engem ismerni, hanem egyből elkezdtünk más témáról beszélni, de mivel hamar visszaírt, meg sokat, úgy gondoltam, hogy Ő is vevő az ismerkedésre.


Majd feljött a Tinder, arról meséltem neki, hogy a barátnőm mennyire kiégett a Tinderezésben, meg meséltem neki, hogy én még sosem Tindereztem, erre azt írta, hogy miért nem, lehet, hogy ott már megtaláltad volna akit keresel.


Megtaláltad volna akit keresel = nem én vagyok az akit keresel ezért kezdj el Tinderezni, hátha ott megtalálod az én értelmezésemben.


Mi másért írna valaki ilyet? Szerintetek?


máj. 23. 19:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Azért írta szerintem is. :/
máj. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar tőled semmit. Ha akart volna valamit, akkor kapott volna az alkalmon, hogy írtál neki és nyomulna ezerrel.
máj. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%

Nem esett még neki, hogy pasizni akarsz. Ez még nem jelent semmit. Ő mint idegen tekint rád, aki a semmiből jött. Egyenlőre/még nem tervezett semmit se veled, csak beszélget veled. Azt se zavarná, ha annyiban hagynád és egyik napról a másikra eltűnnél.


Ez még nem jelent semmit se. Már az elejétől nincs még érdeklődés felőle a leírásod szerint. Ezt még melegíteni kell.

máj. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%

No vagyis tulkombinalsz.... Tipik nem tudod mi van de mar feltetelezel.


Beszelgess tovabb vele es majd lerdez ra h meginna e veled egy kv-t valahol.

máj. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Igaz nokent valaszolok, bocsi. En nem gondolnam egy ismeretseg elejen, hogy ez lekoptatas. Ha mar egy ideje ismerkednetek, akkor igen.
máj. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez egy lekoptatás, pontosabban annak kifejezése, hogy nyomulhatsz béjbi' esetleg dugás lesz belőle, de ha kapcsolatot akarsz akkor azzal majd másik ajtón kopogtass - pl. a Tinderen.
máj. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Ideje már végre felfogni, hogy az a férfi, amelyik nem kezdeményez, annak NEM KELLESZ.Érted?Max ha nagyon elkeseredett, akkor lek*r párszor és utána kiröhög, de ennyi.99%, hogy nem fogsz kelleni annak a faszinak, akinek neked kell udvarolni.
máj. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszenél neki, azt észrevennéd, mert akkor ezerrel udvarolna, már az első pár nap egyikén felhozná, hogy találkozzatok.
máj. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez lekoptatás.
máj. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez bizony lekoptatás. Ha egy számomra szimpatikus nő ilyen kendőzetlenül rámnyomulna, én kapnék az alkalmon és elhívnám randizni.


F.

máj. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!