Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresésben a legfontosab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresésben a legfontosabb a külső vonzalom és szinte csak az számít?

Figyelt kérdés

Ezt onnan gondolom hogy ismerek jól kinéző vonzó férfiakat akik anyuka pici fia, szüleinél lakik, buták stb. és van párjuk, sőt még az agresszívoknak is vannak barátnői nem véletlen az, hogy olyan gyakori a kapcsolati bántalmazás, kapcsolatom belüli erőszak előfordulása...

Ugyanakkor csomó ferfi hosszú éveken át szingli pedig teljesen normálisak még talán egyedül is laknak önállóan stb. de mégsem kellenek egy nőnek sem mert csúnyák kövérek...


ápr. 23. 08:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Nem. De te úgyse érted, mert ezek szerint még nem volt párod. Ha lett volna legalább 1 tartós kapcsolatod, tudnád a választ.
ápr. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%

Ahogy a férfiak sem tudnak megdugni egy számukra abszolút nem vonzó, esetleg visszataszító nőt, mert nem fog felállni, úgy a nőknek sem lesz vágya, hogy egy hasonló kaliberű férfinek széttegye.

A kövér, csúnya férfi miért nem próbálkozik csúnya, kövér nőnél?

ápr. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Azért nem kell ennyire ki sarkítani a dolgokat. Szerintem a külső a legfontosabb, mert ha az nem jó, akkor esélyt sem adnak egymásnak a nemek. Főleg online felületeken, az ma már olyan mint amikor valaki telefont vagy autót akarna venni. Lapozgatunk, fél másodperc alatt dönt az agy hogy mehet vagy nem. Mármint külsőleg. A választék végtelen.
ápr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%

A kövérség, csúnyaság hátrány ez tény és való, de vannak olyan nők akiknek tetszenek a kövér pasik és hiába csúnya a férfi mégis vonzódnak hozzá, vagy lehet a többség csúnyának tartja, de annak a nőnek tetszik, átlagnak, jóképűnek tartja.

Az a baj én szerintem, hogy aki hátránnyal indul és kap jócskán elutasítást, vagy nem mer ismerkedni olyan szinten önbizalomhiányos, hogy hiába is tetszene az az önbizalomhiányos probléma lenne nagyon, illetve el se jut kapcsolatig mert mint írtam negatívum...

ápr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Sok dolog kényes egyensúlya minden. Előnytelenebb külsővel is imádhatnak, ha ápolt és tiszta vagy, tudod hogyan öltözködj, megnyerő a személyiséged, és ha te vagy Adonisz de munkásruhában tahóskodsz a randin is el fognak hajtani.
ápr. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%

Túl szélsőségesen gondolkodsz. Azt mondod vannak jól kinéző elkényeztetettek és agresszívak, rosszul kinézőek önállóak. Ez így hülyeség, már bocsi.

Fontos a külsőség igen, én sem tudnék vonzódni egy nagyon vékony sráchoz, mivel nem tetszenek. Úgy, ahogy akinek a teltek sem tetszenek, azok pedig hozzám nem, de ezer példa felhozható.

A legtöbb ember amúgy is átlagos kinézetű, az már más kérdés, hogy neked is és nekem is más jön be.

ápr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%
Oké, alapból akkor is a külső s legfontosabb, főleg a nőknél. Az összes online társkeresőn a pasik tobzódnak a nőkért, a gyk-t már meg sem említem. Szerintem a férfiaknak nagyjából mindegy hogy kivel vannak, értem itt az átlagos pasikat. A nők, mivel szinte végtelen a kínálat nekik emiatt, így folyamatosan válogatnak, egy előnytelen külsejű nő is kategóriákkal magasabbról válogat, és ráadásul sikerrel. A társkereső oldalakon egy fotó max 1 másodperc, vagy még annyi se. Ennyi egy ember. Odáig el sem jutsz, hogy a személyiséged milyen, az már a kutyát sem érdekli. Az internet miatt extrém felszínes lett a világ. felesleges itt belemenni itt olyanokba, hogy milyen vagy lelkileg. Ha jól nézel ki mint férfi, bármilyen bunkó lehetsz, maximum hetente cseréled a nőket. egyébként a nők meg jobban ragaszkodnak egy olyan férfihez akit nem lehet betörni, mintsem egy olyanhoz aki kezes bárány.
ápr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Leclerc ***** válasza:
100%

A helyzet ennél sokkal rosszabb!

A külső is nagyon fontos, meg a belső is nagyon fontos, meg az anyagiak is nagyon fontosak, meg a háttered is nagyon fontos. És ezeknek kölcsönösnek kell lennie, tehát mindkét félnek mindenben passzolnia kell. És ha ez megvan, akkor sincs semmire garancia, bármikor gajra mehet az egész!

ápr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem, de ha külsőre nincs vonzalom nem fogod megismerni milyen belül, mert nem fog érdekelni. A szerelemhez meg kell mond a kettő.
ápr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
43%
Én elismerem, hogy elnézőbb vagyok jóképű pasikkal szemben, de olyan értelemben, hogy pl. nem baj, ha cigizik, mikor alapból nem szeretem. De viselkedésbeli dolgokban velük sem vagyok elnéző, ugyanúgy tisztelnie kell és jól bánnia velem, mint bárki másnak.
ápr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!