Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit éreznétek férfiak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreznétek férfiak, ha kifizettetek randin egy nőre 10.000 Ft-t egy étteremben és nem lenne folytatás?

Figyelt kérdés
máj. 23. 19:10
1 2 3 4
 1/37 bolognai a kedvencem ***** válasza:
91%

Azt, hogy legalább ettünk egy jót..

Nem, mintha számítana az a 10.000 Ft bármit is.

máj. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
92%
Bármennyit fizetek egy randin, azt nem azért teszem, hogy "megvegyem" a nőt. Ha nincs folytatás, akkor nyilván nem egymást kerestük. Ismerkedésnél ez mindig benne van a pakliban.
máj. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
22%
Amennyi a fizetésem IT-sként, leszarnám. Még, ha 30ezer lenne, akkor is. Legalább tovább nem költi a pénzem. :)
máj. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
48%
Nem fizetnék ennyit első randin. Sértegethettek amennyit akartok, szerintem ez túl sok egy első randin. Két kávé vagy 1-1 kehely fagyi nem kerül ennyibe (ha mégis, akkor az valami betegesen túlárazott hely, és épp át vagytok cseszve). Első randin meg nem szokás pezsgős vacsorát elfogyasztani.
máj. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
25%
Volt ilyen. Sőt, a nő természetesnek gondolta, hogy ezt így kell. A 3. randin kifejezetten zavarta, hogy felesben fizetjük, pedig csak 2-3000/fő volt, míg a második randin valami 8 ezret fizettem. :D
máj. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 bolognai a kedvencem ***** válasza:
78%

"Amennyi a fizetésem IT-sként"


" Legalább tovább nem költi a pénzem. "


Ez csak szerintem üti egymást teljesen? :_D

máj. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
94%

Milyen folytatásra gondoltál? Sze.x az első randin, vagy nem lesz több randi sem?

Egyébként minek viszed olyan helyre első találkozás alkalmával, amennyi több, mint amit jószívvel egyébként is kifizetnél pl. egy kollégának is, ha elhívod kv-zni? Ha meg komolyan azt gondoltad, hogy 10 sz-.ros ezer forintért megveszel egy nőt, akkor segítek a felvilágosodásban: rossz helyen kerestél, az olcsó k.urvákat máshol találod.

máj. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
72%
Belefér a büdzsébe, de soha nem fizettem ennyit első randin és nem is fogok.
máj. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 Noren1989 ***** válasza:
29%
Naon tsalódott lennék, főleg, ha le sem szopna.
máj. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
44%

Azt gondolnám hogy legalább ennyivel megusztam. Igazabol az elso randival ugy vagyok hogy fizessen a ferfi es kesobb is nagyjabol szoktam fizetni mindent amit tudok, de masreszrol bunkosag a csajtol ha tudja hogy nem akar semmit es hagyja hogy fizess.


Ez van. Orulj hogy ennyivel megusztad

máj. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!