Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy egy Messengeres ismerkedős beszélgetést nincs értelme egy nővel tovább folytatni?

Figyelt kérdés

febr. 29. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy már több napja csak te írsz.
febr. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hogy lehet az érdeklődőst kialakítani, és fenntartani?
febr. 29. 22:10
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha érdekelnéd a nőt írna magától is és tudnátok beszélgetni rendesen.


Ne hidd el ezeket a dumákat, hogy ő így tesztel téged, meg ilyen szarok, egy felnőtt nő ilyet nem csinál. Ha elakadt a beszélgetés megpróbálhatod feléleszteni pl 2-3 nap elteltével is akár, csak nem biztos, hogy lesz értelme. Ha alig ír valamit magáról, akkor felejtős.


Ha nem keres, egyszavas válaszokat ad, csak te kérdezgetsz, akkor mehet a kukába, ahová való. Csak az idődet pazarlod vele, semmi értelme.

febr. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Készakarva sehogy nem lehet, ha nem vagy számára érdekes. Ha pedig azt érzed, hogy "küszködsz" és nem jön a beszélgetés tök természetesen az már egy jó jel arra, hogy nem fog működni.


De ha nem érdeklődik és nem keresi a társaságod akkor tudhatod, hogy kár folytanti.

febr. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem nyitott párkapcsolatra, te meg azt keresel.
febr. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak tőszavakban reagál, több nap eltelik egy-egy válasz között,és azután is csak valami rövid semmitmondót ír,akkor nyilván nem érdekled. Vagy a másik véglet,aki minden másodpercben azonnal reagál,és ha nem írsz neki egy órán belül,akkor elkezd ilyen sértődött szövegeket bedobni,mintha már kapcsolatban lennétek.
márc. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

Hát ha ehhez egyeseknek kézikönyv kell, én esküszöm írok belőle egyet és kőgazdag leszek! :D

Akivel nem működik, azt el kell engedni.

Az nonszensz, ahol csak te tepersz állandóan, a nő meg tojik a fejedre nagy ívben, de te még azért fenn akarod tartani a kapcsolatot.

Minek?

Normális vagy?

Futsz a gyorsvonat után????

márc. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mint nő írok , tehát a másik oldalról. Én onnan tudom, hogy nem érdemes folytatni ha beszélgetést, amikor már egyértelműen látszik,hogy semmi közös témánk és érdeklődési körünk nincsen ,és csak általános sablonos dolgokról írogatunk csak napok óta. Magyarán amikor "meghal " a beszélgetés. Ilyenkor én kultúráltam megírom ,hogy hagyjuk egymást mert nincs értelme egymás idejét rabolnunk.
márc. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy-két héten belül nem nyitott a találkozásra, akkor sehogy. Beszélgethettek hónapokig, évekig is, úgyis a személyes találkozás dönt.

Plusz felhívnám a figyelmed, hogy a pusztán online beszélgetéseknél mindig fennáll a veszélye, hogy nem is azzal beszélgetsz, akinek mondja magát. Egy ismerősömet több mint egy évig hülyítette egy "nő", de ha találkozni kellett volna, mindig közbejött valami. Egy létező személynek adta ki magát az illető. Amikor a létező személy ezt megtudta, feljelentést tett és kiderült, hogy egy pasival csetelt hosszasan az ismerősöm, aki ráadásul még egy csomó másik pasit is hülyített ugyanígy.

márc. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9. Atya Ég ! Ez nagyon durva . Bár én sajnos hasonlót tapasztaltam egy " férfival " az egyik társkeresőn . Nekem az volt a szerencsém, hogy kb 2 szóváltás után lebukott és offoltam. Sajnos nagyon vigyázni kell ezek szerint mindkét nemnek ezekkel manapság.
márc. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!