Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a nők, akik vissza sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik vissza sem írnak társkeresőkön, nem félnek valamiféle bosszútól?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy a semmibe nézett férfi megkeresi, és jól megveri vagy ilyesmi, de pl simán felrakhatja az illető ilyen-olyan site-okra...


Egyszer régebben egy ismerősöm pl ide tette fel a csajt, mintha a csaj nevében kérdezne rá, hogy néz ki, milyennek találják, és szénné lett oltva a nő.



máj. 23. 23:31
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
89%

"pl simán felrakhatja az illető ilyen-olyan site-okra..."


Aki ilyet csinál, annak miért kéne válaszolni?

máj. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
58%
Ezt a torveny nem hagyja buntetlenul
máj. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
88%

Igazából bármit tehetsz, mindig lesz valami gyenge idegzetű ember, akinek nem fog tetszeni valami veled kapcsolatban és vissza fog élni az internet adta lehetőségekkel.

Ez az internet velejárója. Annyira természetesnek van már véve, hogy le se szarják az emberek, hogy mennyire visszaélhetnek az adataikkal.


Nem 1x volt pl, hogy kamuprofilba botlottam, és jeleztem a képek eredeti gazdáinak, 3/4 nem fogta fel mi az az adatlopás és még engem hurrogott le, volt aki engem fenyegetett meg feljelentéssel. 1 volt aki felfogta, megköszönte, hogy szóltam és próbál utána járni, kész.


Szóval nagyon sokan szarnak bele, hogy ki hogyan él vissza a képével.

máj. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
89%
Én féltem, mert valaki lelopta faceről a képemet, és felregisztrált társkeresőre. A rendőrség leszarta, úgyhogy ja, remélem nem fog az utcán random pofán bszni valami pasi, aki "velem" beszélt online, de nem (vagy nem én) mentem el a találkozóra.
máj. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
93%

Ez annyira szánalmas.

Kit érdekel, ha nem ír vissza egy vadidegen? Nem tartozik neked semmivel, nem kötelessége válaszolni. Ha emiatt valaki szerint bunkó vagyok, azt egyszerűen telibe szrom.

máj. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Én nem tettem ilyet, nem is szándékozom, de azért olykor meg tudom érteni pl az ismerősömet is. Qrva szar érzés, ha semmibe vesznek...


De egyébként nem értem, miért nem lehet az interneten is úgy viselkedni, mint a való életben, ahol ha pl köszönnek, akkor vagy viszonzod, vagy teljesen jogosan elmondanak mindenféle büdös bunkónak...

A neten meg jóformán erénynek számít a bunkóság, a tiszteletlenség.

máj. 23. 23:45
 7/36 anonim ***** válasza:
87%

Aki a fent említett dolgokról akár csak fantáziál olyanról, hogy JÓL MEGVERI

a másikat olyan okból, hogy ismeretlen nők nem írnak vissza, az egy társadalomba nem való elmebeteg.

Szívesen földre teszem, és taposok egy olyat a nyakára, hogy a saját vérével gargalizáljon.

máj. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 bolognai a kedvencem ***** válasza:
92%

#11


Mint mondtam a "bocs de nem téged kereslek"-kel ugyanúgy ki válthat provokációt és olyan dolgokat egy elborult illetőből, mint amit leírtál. A társkeresés nem egy olyan dolog, ahol csak siker sztorik lennének. Ha nem bírja a lelked, hogy nem írnak vissza akkor engedd el a dolgot.

máj. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

12


De pont azt írtam (és pont a félreértések elkerülése végett), hogy nem erre gondolok...

🤦

máj. 24. 00:09
 10/36 anonim ***** válasza:
92%
Arra is vonatkozik, hogy a képeit pakolássza és megpróbálja lejáratni. :)
máj. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!