Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden pasi elhagyott, ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi elhagyott, ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Nagyon sok jelentkező volt , de általában 3-6 hónap után elhagytak. Mind!

Mai napig nem tudom hogy mi volt velem a gond.

Nem lehet hogy valamim nagyon nem szép?

A férjem szeret ,meg szerelmes, de ha ő nem jött volna akkor a mai napig csak szex kapcsolataim lennének, és nem vállalnak fel….

A külsőmre ragadtak a pasik és mindig ugyanaz lett a vége, jobbat érdemelsz nálam, nekem ez nem megy, stb ilyen magyarázatokat adtak.

Olyan is volt hogy velem is járt és egy nagyon csúnya csajjal is. A csúnyát vette el és lett gyerekük is.



máj. 24. 07:53
1 2
 1/18 bolognai a kedvencem ***** válasza:
81%

Ha nem hagytak volna el, most nem a férjed lenne a férjed. Azt nem tudom, hogy minek pörőgsz most ezen..



Senki nem fogja tudni megmondani itt neked, hogy konkrétan miért hagytak el.. ezer oka lehet.

máj. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Pfff. Férjnél vagy...
máj. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Komolyan, nem tök mindegy? Van férjed, nem?
máj. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%

Szóval a múlt érdekel, vagy elhagynád a férjed új faszi miatt. Értem.


Nem jó neked a férjed vagy azért, vagy amazért. Szép.

máj. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Én sem jöttem meg rá erre, de már nem is foglalkozom ezzel.
máj. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

Erre nagyon a könnyű válasz én szerintem: Nem hozzád való férfiakkal ismerkedtél. Nem lehet kijelenteni, hogy te voltál biztosan a "rossz" minden egyes alkalommal. De rájuk se lehet fogni. Talán valamelyik úgy érezte, hogy túl "jó" vagy hozzá képest, önbizalomhiánya volt. Vagy egyszerűen nem alakult ki vonzalom, szerelem. Lehet némelyik félt az elkötelezettségtől, esetleg a volt párját szerette még.

Nagyon sok dolog miatt nem jöhetett össze.

Úgy tűnik, hogy a férjed megtalálta benned amit keresett, pontosan hozzád passzoló személy.

Én szerintem engedd el ami nem jött össze és a jelenben élj, jövőre koncentrálj.

máj. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
14%
Valami a szexben volt gáz, csúnya vagy büdös p unci, béna vagy a szexben, nem élvezed, fekszel mint egy döglött hal, nem tudsz elélvezni, de számos más dolog lehet még.
máj. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

Mivel az emberek a saját jól felfogott érdekükben nem őszinték (mert ugye kinek van kedve drámázni vagy megsérteni a másikat) amikor lelépnek, sosem derül ki az igazság.

De millió egyéb oka lehet nem csak a külső vagy a személyiség.

máj. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nagyon odafigyeltem mindig a higiéniára.

Volt aki azt mondta hogy furcsa hogy semmilyen illata/szaga nincs…..

Mondjuk egy olyan pl volt akinek nem tudtam nagyon bekapni mert nagyon büdös volt a farka, biztos hogy hánytam volna. Nem értette hogy miért nem akarom cumizni, én meg nem akartam elmondani neki hogy nagyon büdös.

Ez is dobott persze 👌

máj. 24. 09:07
 10/18 anonim ***** válasza:
64%
De vagy egy troll vagy, vagy tök hülye. Én léptem mindenesetre.
máj. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!