Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egy év után költöztünk össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy év után költöztünk össze a barátommal. Előtte minden szinte tökéletes volt. 2 hónap után elhagyott a kutyám miatt. Nem bírta elviselni, hogy vele foglalkozom,setaltatom, puszilgatom. Szerintetek minden pasi ilyen?

Figyelt kérdés
Azért mert összeköltoztem vele nem akartam háttérbe szorítani a kutyusomat. Mindig a kutyimmal aludtam, sokszor közöttünk aludt el, ez nagyon zavarta a párom. Próbáltam leszoktatni a kutyusom, de megszakadt a szívem érte.

ápr. 26. 09:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden pasi ilyen, de szíve joga eldönteni, hogy nem tud a kutyáddal együtt élni. Megpróbálta, nem ment.

Helyesen cselekedett.

ápr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Választanod kellett és választottál. Maradt a kutyi.
ápr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Se a kutya nem hibás, se a pasid. Ez így alakult, majd lesz más...
ápr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
19%
Nekem is van benti kutyám van és ez sok pasinak zavaró tényező, amit én el is fogadok, de sok pasi meg szereti őket, a mostani párom is❤️És őszintén szólva azok a volt randipartnereim, akiket zavart, alapból önző, kompromisszumképtelen, rideg pasik voltak, akikkel amúgy se jöttem volna szívesen össze (nem véletlen a mondás, hogy aki a kutyákat szereti, rossz ember nem lehet..aki nem szereti, az meg jó nem lehet🤣), a párom meg egy édes, törődő, szeretetteljes pasi, szóval a kutyának hála tök jól ki tudod szelektálni a gázos alakokat :D
ápr. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
25%

Kajak féltékeny lett egy állatra? :D


Értem én, hogy korábban amikor összejártatok, akkor nem volt ott, így minden figyelmed az övé volt... de na.


Nyugi, nem minden pasi ilyen. Nálunk cica van, mindketten ölelgetjük-puszilgatjuk szerencsétlen párát, és sokszor ő is az ágyon alszik.


Akkor gáz, ha 0 figyelmet fordítasz rá, de nyilván nem erről volt szó.

ápr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
11%
#5 vannak ilyen fura alakok, de egy állatra féltékenynek lenni az már kattos szint. Ezért mondom, hogy tök jól ki lehet vele szűrni a gyökereket. Olyannal is voltam randin, aki nemhogy nem szereti a kutyákat, de a macskákat ki is lövi. Szerinted mennyire lehet épelméjű az ilyen..?
ápr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Kövezzetek meg de engem zavar ha az ágyban alszik a kutya/macska.szeretem az allatokat,volt is mindig,de ha nekem kutya vagy macskaszőrös ruhában kéne léteznem, én is hamar lelépnék. Sem az ágyba sem az étkezöasztalra állat nem való. Tudom én vagyok a csúnya allatgyűlölö mert manapság az a normális a legtöbb macskatartónál is hogy a macska segge mellett eszik meg a macskaszőrös kajájukat de nekem ez nem fér bele. Hibáztathatod az exed,vagy kereshetsz olyat akinek ez belefér,de totál felesleges volt erről kérdést kiirni.
ápr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
Én nekem is probléma volt ez egy lánynál, de ott a az arcát is gyakran nyalogatta meg néha a száját is eltalálta, na nekem az hell no!
ápr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
46%
Mint kutyatartó azzal egyetértek, hogy a szájrapuszi meg szőrhullató fajtával alvás az ágyban tényleg gáz. Én pl. direkt nem szőrhullató fajtát vettem, így ha velem alszik se lesz szőrös az ágy. Azt megértem, ha ezzel nem tudtok kibékülni, de önmagában egy jólnevelt kutya, aki mellett ugyanúgy tudom szeretni a páromat, nem tudom, mitől lehet zavaró. Nem is akarom megérteni, sajnálom azokat, akik nem tudják, mennyire tudnak szeretni ezek az állatok.
ápr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
Ha feltehetek egy intim kérdést (természetesen nem muszáj rá válaszolni), a "folyton a kutyival aludtam" azt jelenti, hogy esetleg hetekig vagy hónapokig nem feküdtél le a pároddal? Mert ha ez így van, akkor az egészen más megvilágításba helyezi a dolgokat...
ápr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!