Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, akik a XXI. században...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, akik a XXI. században sem kezdeményeztek, mert az "a férfi dolga" a "klasszikus nemi szerepek szerint", másban is ilyen konzervatívok vagytok?

Figyelt kérdés

Mondjuk nem viseltek nadrágot, mert a klasszikus nemi szerepek szerint az nem ildomos?

Eljegyzés előtt nincsen szex?

Az asszonynak a konyhában a helye?

Gardedám nélkül (aki vigyáz az erényetekre) nem mentek szórakozóhelyekre?


máj. 24. 11:39
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
91%
Ne haragudj, de a férfiak nem szeretik a kezdeményező nőket. Mert pont nem érzitek magatokat férfinak, ha titeket vadásznak le.
máj. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
88%

Én nem kezdeményezek.

Van szex

Nem csak a konyhában a helye

Nincs gardedámom


Ebből most mit szűrtél le?

máj. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
88%
Én nem azért nem kezdeményezek, mert a “férfi dolga”, hanem mert fiúk közt nőttem fel akiktől állandóan azt hallgattam, hogy nem érdeklik őket azok a nők akik “odadobják” magukat, hanem akiket meg kell hódítani.
máj. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
3%

"állandóan azt hallgattam, hogy nem érdeklik őket azok a nők akik “odadobják” magukat, hanem akiket meg kell hódítani."

Ilyet csak chadek mondanak, hiszen nekik az úgy már uncsi hogy csak aláfekszik a nő. Csak ők a férfiak 1/5-ét sem teszik ki, a többiek nagyonis jó néven veszik az ilyesmit. Nem mintha ez nektek számítana, hiszen az alsó 80% szerintetek nem is férfi

máj. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
85%

#4


Bocs de aki chadezik egy percig se tudom komolyan venni, úgyhogy semennyire se fog megváltozni a dolog és továbbra se kezdeményezek a fent leírt ok miatt.

máj. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
14%

5#

Pont ahogy az alsó 80%-ot élből nem tudod komolyan venni

Nem vártam mást, semmi gond

máj. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
91%
Mucuka, azért mert nem ajánkoznak fel neked nők,nem azt jelenti, hogy konzervatívak, hanem azt, hogy nem vonzod őket.
máj. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
82%

Az a férfi akinél kezdeményeznem kell, az számomra nem férfi.


Felteszem a kérdést: aki férfi létére nem kezdeményez, az másban is ilyen tutyimutyi?

máj. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Leclerc ***** válasza:
32%

Ez nem úgy megy, hogy vannak nők akik feministák, és akkor máris hipp hopp, mindenki egyenlőségre törekszik. Majd ha a komplett társadalom az lesz, akkor esetleg számon kérhetek ezt, de ettől manapság nagyon messze vagyunk!

Komplett generációknak kell felnövekedni, ahhoz hogy a nők is, meg a férfiak is egyenlőségben szocializálódjanak, és abban is gondolkodjanak. És ezt még el se kezdtük.

máj. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
81%

Igen, másban is konzervatív vagyok.

Amiket felsoroltál, az viszont nem tudom, hogy jön ehhez a kérdéshez. Már dédanyámnak sem a konyhában volt a helye és nadrágot is hordott.

A szexuális életemhez egy vadidegennek semmi köze, szórakozóhelyre meg nem járok.

Szerintem te az alapvető fogalmakkal sem vagy tisztában. Vagy szerinted a konzervatív azt jelenti, hogy kőbaltával rohangál és mamutra vadászik? :D

máj. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!