Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mennyire működőképes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyire működőképes a legócskább tindertrükk?

Figyelt kérdés

Azaz hogy hamisan kocsival meg nyaralós képekkel tinderezel mintha gazdag lennél, megdugod valahol a csajokat aztán továbbálsz mielőtt rájöhetne a turpisságra

Hogyan kivitelezitek ezt akik csinálják?



máj. 24. 13:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Könnyű kivitelezni. Egy pár fotó és szöveg.
máj. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

De ha már lefekszik valaki veled, akkor nem gondolod, hogy egy normális nő kamu és hazugságok nélkül is megtenné?

Persze ha az a cél, hogy aranyásó p*csákat szedj fel, utána itt sírj, hogy milyen pénzéhesek a nők, akkor hajrá.

máj. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

2# Nézd, elmondom nálam mi a szitu. Nincsenek nyaralós, tengerpartos, menőautóval pózolós, mellkasmutogató képeim. Szerinted hány matchem van? Megmondom: NULLA :D


Pedig nincs kétségem afelől, hogy vannak tinderen normális nők. Miért ne lennének? Ugyanazok az emberek vannak fent, mint aki mellé leülsz a villamoson, szembejön az utcán vagy együtt jársz egyetemre. Vagy tényleg egytől egyig aranyásó, aki a tinderen van? Ezt kicsit lenéző kijelenteni, nem? Na látod.

Mégsem jönnek össze azok a fránya lájkok. Miért vajon?


Elmondanám, sok lánnyal volt kapcsolatom. Voltak köztük nagyon szépek, akiket mindenki megnézett és akik engem a tinderen tuti nem húztak volna jobbra. De nem is ott ismertem meg őket, hanem más platformon, vagy élőben.


Mi ebből a tanulság? Bizony az, hogy menő képek nélkül esélytelen a tinder, hiába nézel ki vállalhatóan, vagy művelt, jó keresetű, tudsz kommunikálni normális stíulsban stb. Mert a tinderen a LÁTSZAT a minden. Nem sértettségből mondom, de ez a tény.

Én azért nem teszek fel ilyen képeket oda, mert egyrészt nem akarom átbszni azzal a nőket, hogy nekem ilyen meg olyan életem van, miközben nincs. Másrészt meg azért, mert naralni sem azért megyek, hogy fotózzam magam úton útfélen, pedig imádok utazni és meg is tehetem. De ezzel a futószalag működéssel nem tudok mit kezdeni, az online társkeresők egy olyan ringbe tesznek be, ahol nem tisztességes feltételek között vagy kénytelen párt keresni (itt olyanokra is gondolok, mint az előfizetéses rendszer)

Egyszerűen nem korrekt az egész úgy ahogy van.


F

máj. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
És hol dugod meg? Ott majd nem veszi észre hogy full kamu vagy?
máj. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#3 Tehát te magad is leírtad, higy te más helyeken és platformokon is tudsz ismerkedni, akkor minek neked Tinder? Töröld le azt a sz*rt és kész.
máj. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5# Igazad lehet, tényleg le kellene törölnöm. Annyi, hogy amiket írtam, azok korábbi sztorik, azóta kissé megváltoztak az életkörülményeim, jelenleg nem igazán van időm kimozdulni olyan helyekre, ahol potenciálisan új embereket ismerhetnék meg. Eléggé beszűkültek a mindennnapok, sokmindent elvállaltam szabadidőmben is, több állásban vagyok egyszerre stb, nehezen húzom meg a határokat ilyen téren. Majd ez is változni fog idővel, mert sokáig ezt sem lehet így bírni
máj. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#6 értem, sőt sokmindenben egyet is értek, amit írtál. Most nekem is ha van szabad órám este, azt inkább saját magammal töltöm el. Tényleg nem lehet sokáig így bírni.
máj. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem semennyire. A kiállásod, beszéded, külsőd úgyis elárul.
máj. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Instant kuka az, aki ilyen képekkel nyomul. Kereslet/kínálat, nekem az a réteg nem kell, akinél az ilyen fotók rezonálnak.
máj. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg pont annyira működik, mint a legócskább női trükk (rakd ki a csöcseidet, már ha van persze).

De hogy milyen minőségű partnert találnak az ilyen emberek, azt inkább hagyjuk.

máj. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!